Życiowy dramat Katarzyny Figury! Przyznała się do strasznego czynu…

Katarzyna Figura. / foto: YouTube
Katarzyna Figura. / foto: YouTube

Legenda polskiego filmu Katarzyna Figura szczerze przyznaje się do nadużywania alkoholu. Aktorka sięgała po alkohol przez życiowy dramat, który spowodował mąż – tyran.

Jak dowiadujemy się od dziennikarzy magazynu “Życie na gorąco”, Katarzynie Figurze udało się wygrać z nałogiem i obecnie nie sięga po alkohol. Do walki ze swoją słabością została zmotywowana przez córki i byłego męża, który chciał wykorzystać fakt alkoholizmu przeciwko niej.

To silny argument, nawet w przypadku, kiedy to ona złożyła pozew i oskarża go o przemoc psychiczną i fizyczną. Kasia zrozumiała, że jeszcze chwila, a zabrnęłaby w ślepy zaułek – zdradza znajoma aktorki w rozmowie z “Życiem na gorąco”.

W walce z nałogiem pomagają jej córki 17-letnia Koko i 14-letnia Kaszmir. Dodatkowo, jak twierdzą znajomi, Katarzyna Figura ma również nową pasję, której w całości się poświęca – fotografię. Aktorka uwielbia robić zdjęcia Bałtyku o poranku.

Mamy nadzieję, że walka będzie zwycięska, a Katarzyna Figura powróci w świetnej formie na ekrany kin.

 

2 KOMENTARZE

  1. Aj waj – alkoholicy to tyle sobie znajdują powodów przez które piją – tak że ten że to przez złego męża nie jest taki znowu nadzwyczajny…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here