Życiowy dramat Pauli Tumali. Była słowianka Donatana jest zakompleksiona

Paula Tumala
Paula Tumala /Fot.Instagram

Może jestem mniej zorganizowana, ale był moment, że bardzo to przeżywałam i czułam się mega źle ze sobą – mówiła Paula Tumala w rozmowie z agencją Newseria.

Była “słowianka Donatana”, modelka i DJ’ka nie ukrywa, że od momentu urodzenia dzieci, bardzo źle czuje się w swoim ciele. Sytuacja jest poważna do tego stopnia, że celebrytka sama siebie określa mianem zakompleksionej.

To nie jest tak, że zupełnie nie przejmuję się swoim ciałem, bo z tyłu głowy mam kompleksy. Chciałabym wyglądać zupełnie inaczej, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Dlatego dla mnie najważniejsze dzisiaj jest zdrowie moich dzieci, a na mnie jeszcze przyjdzie czas – stwierdziła Tumala.

Dodatkowo, modelka przyznaje, że bardzo ciężko radzi sobie z życiem codziennym. Obowiązki, które na nią spadły zdecydowanie nie pomagają w powrocie do formy.

Chyba największym problemem u mnie jest to, że jestem po prostu niewyspana. Mama, która ma jedno dziecko, wtedy, kiedy ono idzie spać, może odpocząć. U mnie niestety jest zupełnie inaczej, bo kiedy jedna córeczka kładzie się spać, to druga się budzi. Kiedy one we dwie śpią, to jest maksymalnie 20 minut, może pół godziny, wtedy się zastanawiam, czy wypić kawę, czy iść umyć zęby, czy włączyć pranie. Czasami w ciągu doby uda mi się maksymalnie dwie do trzech godzin przespać w jednym ciągu – podkreśliła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here