Życiowy dramat Pawła Wilczaka! Gwiazdor TVN poważnie chory

Paweł Wilczak gardzi show-biznesem. O co chodzi znanemu aktorowi? Foto: print screen z YouTube/tvnpl
Paweł Wilczak gardzi show-biznesem. O co chodzi znanemu aktorowi? Foto: print screen z YouTube/tvnpl

Paweł Wilczak po wielu latach milczenia postanowił opowiedzieć o swej chorobie. Aktor znany przede wszystkim z produkcji TVN ukrywał to przez ponad dekadę.

Paweł Wilczak swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim występom w serialach TVN. Jego rola w “Kasi i Tomku” przeszła do klasyki polskiego kina. Teraz tragedia Pawła Wilczaka ujrzała światło dzienne!

Aktor do wielu lat jest jednak poważnie chory. O jego problemach zdrowotnych wiedziało niewiele osób, teraz mężczyzna postanowił opowiedzieć o tym otwarcie.

Gwiazdor TVN od wielu wielu lat choruje na bezsenność. I choć wielu osobom mogło by się wydawać to “mało poważnym” schorzeniem, to potrafi ono uprzykrzyć życie.

– Cierpię od dekad. Nie przyzwyczaiłem się (…) Może trochę ją oswoiłem, choć są takie momenty, że mnie totalnie pokonuje. Czysto fizycznie – mówi Wilczak.

– Człowiek nie ma siły, a muszę mieć. Bywa różnie, nawet nie chce mi się o tym gadać. Słyszałem tyle teorii, byłem w tylu miejscach, u tylu specjalistów, którzy obiecali pomoc – dodaje Paweł.

Czy myślicie, że Pawłowi uda się w końcu uporać z nawracającą bezsennością?

Źródło: Viva

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here