Życiowy dramat Ryszarda Kotysa. Fani serialowego Paździocha muszą przygotować się na najgorsze

Ryszard Kotys fot. screen youtube.com
Ryszard Kotys fot. screen youtube.com

To może być moment, w którym serial “Świat według Kiepskich” straci swoich wiernych widzów. Jak twierdzą osoby będące blisko produkcji, serialowy Marian Paździoch czyli Ryszard Kotys niedługo zakończy swoją przygodę z aktorstwem.

Informacje o pogarszającym się stanie zdrowia aktora nie jest niczym nowym. Niestety, 88 latek ma już nie tylko problemy z zapamiętywaniem scenariusza, ale także z normalnym poruszaniem. Jak mówiła żona Ryszarda Kotysa, zdarza się, że mężczyzna potrafi zgubić się we własnym mieszkaniu.

Nieoficjalnie mówi się, że Ryszard Kotys sam nie chce zrezygnować z gry w serialu. Grany przez niego Marian Paździoch to praktycznie legenda i symbol “sąsiada”. Niestety, sami twórcy powoli przygotowują się do faktu, iż pewnego dnia aktor będzie musiał opuścić serial na zawsze i udać się na emeryturę.

9 KOMENTARZE

  1. Nikt tego g*wna juz nie oglada. Kiepscy skonczyli się wraz z nowym waldusiem po powrocie z usa, oraz wkroczeniem tej irytujacej jolaski, ktora jak zaczynala drzeć mor*e, to az mi szyby drżały w mieszkaniu… Nie cierpie jej i nie cierpię nowego waldka, jest żałosny… A pazdiochowi dajcie już spokój, on ma dosyć, trzęsie sie jak g*wno gęsie, niech chłop odpoczywa w domu z rodziną, a nie targacie go po studio itd. Albo puszczajcie od początku od 1 do 200 odcinka, albo usuńcie to z anteny, bo to juz nie jest śmieszne, a zalosne…

    • Ty jesteś jak gówno gęsie. Idź oglądaj Więzień miłości. To góra co możesz zrozumieć. Nie pchaj się tam, gdzie twój rozum nie daje rady.

  2. Szczera prawda!! Dajcie odpocząć temu Pazdziochowi!! Uwielbiałam świat według kiepskich, aż do momentu oprawy lecha we Wrocławiu…A potem do pojawienìa się Jolaski…żenada…nie lubiłam tej aktorki nawet w pierwszej miłości…dno…

  3. I tak odcinki z Waldkiem i Jolaśką są do dupy więc to nic nie zmieni. Ale spokojnie, przecież i tak lecą ciągle odcinki z poprzednich sezonów które były zajebiste 😀 A Panu Kotysowi życzę miłej, spokojnej i długiej starości 🙂

  4. Nowe odcinki świata według kiepkich to jakas porazka według mnie powinniescie dać odpocząć już panu Ryszardowi Kotysowi od tych wszystkich scenariuszy itd, wracając do odcinków to nigdy nie przepadałem za tą głupią jolasią i jej darciem mordy a to co zrobiliscie z nowymi aktorami to smiechu warte, nowy waldek jeszcze głupszy niz kiedys, jolasia wszystkim wchodzi na glowe a boczek wygląda jak zwykly bezrobotny alkoholik nie mowiąc juz o reszcie programu… Stare odcinki najlepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here