Maffashion kusi w WANNIE odziana TYLKO w KWIATY

Julia Kuczyńska Maffashion
Julia Kuczyńska/Fot. PAP

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska jest najlepiej zarabiającą polską influencerką. Jej Instagram to ponad milion żywych ludzi. Fashionistka i trendsetterka zrobiła ogromną karierę w mediach społecznościowych. Teraz pozuje w wannie ubrana w same kwiaty…

Maffashion za jeden post potrafi zarobić ponad 30 000 złotych. Dziennie wrzuca ich kilka. W 2017 roku została okrzyknięta najbardziej wpływową blogerką modową na świecie. Za swój udział w jakiejkolwiek imprezie jest w stanie zainkasować nawet 40 000 złotych. Mimo to jest jedną z najbardziej rozchwytywanych influencerek.

Kampania reklamowa z Julią Kuczyńską gwarantuje niebywały sukces. Maffashion dociera do ponad miliona ludzi, biorąc pod uwagę jedynie Instagram gwiazdy. Jej blog chętnie śledzą nie tylko Polki, ale również zagraniczne fanki. Bez wątpienia to ona wytacza światowe trendy. Wystarczy, że da się w czymś sfotografować.

Tym razem Julia postawiła na odważną stylizację i aranżację sesji. Otóż Kuczyńska pozowała nago. Maffashion w wannie, ciało miała przykryte jedynie kwiatami. Z powodzeniem mogłaby jak widać nie tylko promować modowe marki, ale również kwiaciarnie. My jesteśmy zdecydowanie na tak.

Julia “Maffashion” Kuczyńska/Fot. Instagram @maffashion_official