Mateusz Damięcki rozpoczął walkę o życie! Podbija Instagram

Mateusz Damięcki rozpoczyna walkę o życie i wciąga innych
Mateusz Damięcki/Fot. Instagram @mateuszdamięcki

Mateusz Damięcki był prekursorem w skakaniu dla Kacpiego. Na Instagramie powstał nowy challenge, do którego wzajemnie nominują się najbardziej wysportowane gwiazdy. #hophopchallenge to piersze tego typu wydarzenie.

Mateusz Damięcki jako pierwszy wpadł na pomysł wykorzystania swojej kondycji i formy w szczytnym celu. Udostępnił on na Instagramie filmik, na którym skacze na skakance i zachęca wszystkich istagramerów do wpłacania pieniędzy i udostępniania informacji odnośnie zbiórki.

Sprawa jest bardzo poważna i dotyczy niemowlęcia. Mały Kacper urodził się chory, przez co jego rozwój został wstrzymany. Polscy lekarze są niestety bezradni, a jedynym ratunkiem jest USA. Potrzebna jest gigantyczna suma, a rodziców nie stać na leczenie chłopca, choć robią co mogą.

Oboje wystąpili w jednym z porannych programów telewizyjnych, w którym prosili o wpłacanie datków i ratowanie ich syna. W samą akcję włączyło się wiele gwiazd, nawet stworzono specjalny #hophopchallenge. Wyzwanie przyjęli już sławy tj. Artur Boruc, Popek  Maciej Kawulski. Wśród nominowanych jest np. Blanka Lipińska.

Jak podkreślił Mateusz Damięcki, liczy się każda złotówka. Niemniej jednaki ktoś jest w stanie, niech dokona jakiejkolwiek płatności. Jeżeli natomiast nie jest w stanie pomóc finansowo, wystarczy udostępnienie video aktora z prośbą o wsparcie i przedstawieniem sylwetki chłopca. Rodzice mają nadzieję, że uda im się zdążyć ze zbiórką, zanim będzie za późno…

View this post on Instagram

Moi drodzy. Rozpoczynamy wieką zbiórkę dla Kacpiego! Hophopchallenge . Kasa wpłacona, skoki wykonane, 3 osoby nominowane ! Paulina Andrzejewska , Agata Sokulska , Iga Przybyłowska-Boruta . Skaczemy, aż wyskaczemy. Niech ten challenge się rozejdzie na caaaaały świat ❤️❤️❤️ Reguły zabawy – bardzo proste : Challenge : Cały Świat Skacze Dla Kacpiego hophopchallenge 1. Nagrywasz filmik jak wykonujesz conajmniej 25 skoków (na skakance lub wirtualnej skakance:) 2. Przelewasz dowolna kwotę od 1 zł do 900000 zł na konto: https://www.siepomaga.pl/hophop 3. Nominujesz kolejne 3 osoby do wyzwania. No to HOP #hophopchallenge #pomocdlakacpiego @kacpiborutapomocyszuka

A post shared by Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki) on

1 KOMENTARZ

  1. Zamiast żebrać i kretyńsko podskakiwać,powinni np.popracować na jakieś budowie a zarobione pieniądze przeznaczyć na to dziecko.To by było prawdziwe poświęcenie a nie jakieś wygłupy dla poklasku.To samo się tyczy żebraków Owsiaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here