Blanka Lipińska zdradza obsadę filmu “365 dni”. Na konferencji cała śmietanka

Blanka Lipińska/Fot. Instagram

Blanka Lipińska nie posiada się ze szczęścia. Media wciąż mówią o ekranizacji  jej  kontrowersyjnej książki erotycznej “365 dni”. Podczas konferencji prasowej produkcji, po raz pierwszy oficjalnie przedstawiono pełną obsadę. Wybory autorki, nie do końca pokrywały się  z wizją internautów.

Konferencja prasowa poświęcona ekranizacji erotycznego hitu “365 dni”, ściągnęła mnóstwo gwiazd. Poznano obsadę filmu, nad którą Lipińska ponoć bardzo długo pracowała. Organizowane były nawet ankiety, w których fani Blanki typowali aktorów, którzy według nich powinni się wcielić w główną postać – Massimo.

W tej roli wystąpi Michele Morrone, rodowity Włoch, który ma nadać ekranizacji , pikanterii i dzikości latynoskiego temperamentu. Na to liczyła pisarka, przy pracy nad scenariuszem. Nikt z czytelników nie wpadł na ten pomysł, głównie obstawiali Mikołaja Roznerskiego.

Lipińska jednak nie widziała w tej roli żadnego Polaka, jak przyznała i po idealnego odtwórcę, musiała wybrać się zagranicę. Jednak to nie sprawiło jej żadnych trudności. Włochowi partnerować będzie Anna Maria Sieklucka

Comments are closed.