Jeszcze więcej przemocy i przekleństw. Patryk Vega zapowiedział nowy film [ZWIASTUN]

Patryk Vega łamie zasady kwarantanny
Patryk Vega/Fot. Instagram @patryk_vega_official

Patryk Vega nie próżnował, podczas gdy inni siedzieli w domu z powodu obostrzeń wprowadzonych przez koronawirusa. Reżyser wszelkie nakazy i zakazy sprytnie ominął i w tym czasie nakręcił nowy film. W sieci pojawił się zwiastun “Pętli”.

Vega w iście sprinterskim tempie wypuszcza kolejne filmy. Można rzec, że produkuje je taśmowo. W 2018 roku na ekranach kin w reżyserii Vegi pojawiły się “Kobiety mafii” i “Plagi Breslau”, a rok później “Kobiety mafii 2” oraz “Polityka”.

2020 rok Vega rozpoczął od filmu “Bad Boy”. Co ciekawe, kilka miesięcy wcześniej zapowiadał, że tego samego dnia, co “Bad Boy (21 luty 2020), premierę będzie miał film “Napastnik” opowiadający o polskiej piłce nożnej. Tak się jednak nie stało.

O filmie “Napastnik” cisza, za to Vega zapowiada nową produkcję pt. “Pętla”. Właśnie wypuścił jego zwiastun.

“Pętla” Patryka Vegi. O czym jest film?

Nowa produkcja Vegi opowiada o tzw. “aferze podkarpackiej”, czyli sieci klubów nocnych i agencji towarzyskich kontrolowanych przez służby specjalne. Nie zabraknie powiązań z polityką i światem celebrytów.

Patrząc na zwiastun można spodziewać się, że widzowie ujrzą jeszcze więcej seksu, przemocy i przekleństw niż w poprzednich filmach Vegi.

W obsadzie pojawią się m.in. Antonii Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Henryk Talar czy “Królowa życia” – Dagmara Kaźmierska.

Na razie nie jest znana data premiery “Pętli”.