Lemieszewski i McConaughey w jednym filmie!

Lemieszewski i McConaughey w jednym filmie! Kariera kwitnie
Kamil Lemieszewski i Matthew McConaughey/Fot. Instagram @sir_lemie @officialymcconaughey

Kamil Lemieszewski nie rozpoczął kariery w domu Wielkiego Brata. Chłopak od dawna zajmuje się aktorstwem i modelingiem. Ma już za sobą kilka poważnych ról. Niebawem pojawi się film, w którym zagrał też sam Matthew McConaughey.

Lemieszewski i ikona Hollywood, McConaughey zagrali w nowej produkcji “Dżentelmeni”. Film niebawem wejdzie do kin i będzie można znowu obejrzeć Kamila, tym razem na wielkim ekranie. Zwycięzca drugiej edycji programu “Big Brother 2” ma faktyczne szanse na wielką karierę za oceanem.

Kamil od początku wiedział czego chce i dokąd dąży, a przynajmniej jako taki dał się poznać w reality show, gdzie zaskarbił sobie serca widzów. Jego zdecydowanie i determinacja były bardzo widoczne zwłaszcza w kwestii miłości.

Lemieszewski nie czekał i czym prędzej zaczął zdobywać Ewę Kępys. Jak stwierdził po wyjściu z domu Wielkiego Brata, tuż po przekroczeniu przez nią progu rezydencji, mocno się zauroczył. Po wymienieniu kilku zdań wiedział, że to właśnie z nią chce spędzić swoje życie. Jak wiadomo, połączyło ich nie tylko uczucie, ale i wspólna pasja i poniekąd zawód.

Kępys wspiera ukochanego. Para niedawno wzięła ślub podczas jednej z sesji zdjęciowej w Czechach. W jednej z telewizji śniadaniowych jednogłośnie wyznali, że nie przywiązują wagi do kościelnych tradycji. Nieważne jak i gdzie, ale z kim…

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here