MAKABRA! Julia Wieniawa umorusana w błocie i krwi [FOTO]

Wieniawa już się nie może doczekać. Występów czy samych lekcji?
Julia Wieniawa/ Fot. Instagram @juliawieniawa

Już w piątek premiera pierwszego poważnego filmu z udziałem znanej “vegowiczki”. Julia Wieniawa już od dłuższego czasu zaprasza swoich fanów na seans “W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Julka Wieniawa słynie z lekkich ról i luźnych komedyjek. U Patryka Vegi też miała do czynienia raczej z lekkim kinem. Jak sama wspomniała w jednym z wywiadów, “W lesie dziś nie zaśnie nikt” to zupełnie inny pułap gry aktorskiej. Dodała, że ta rola dała jej niesamowity wycisk fizyczny i psychiczny.

Celebrytka dodała w niedzielę makabryczne zdjęcie z planu. Tym samym oznajmiła, że w piątek 13 marca do kin wchodzi najnowszy film z jej udziałem. Komentarz dodał nawet tancerz, który partneruje Julce w programie “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – Stefano Terrazzino.

Dał on do zrozumienia, że jego treningi nie są aż tak wykańczające, jak twierdzi Julia. Podkreślił, że to dopiero początek. Być może, jeśli para dojdzie do finału, aktorka będzie wyglądać tak, jak na udostępnionym zdjęciu.

Fani zaskoczyli się nietypowym, jak na ich gwiazdę postem. Ta zazwyczaj dodaje zdjęcia w pełnym makijażu i wypracowanej stylizacji. Tym razem followersi mogli ją zobaczyć w dość naturalistycznym wydaniu – umurosaną w błocie i krwi… A Wy w jakim wydaniu wolicie Julkę Wieniawę?