NIEPRZYZWOITY zwiastun “365dni”. Lipińska w ogniu krytyki [+18]

Blanka Lipińska
Plakat filmu "365 dni"/Fot. Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska już od dłuższego czasu nie znika z języków “przywódców moralności”. Ekranizacja jej powieści budzi sporo kontrowersji. Najpierw skandal z plakatem, teraz pojawił się oficjalny, niezprzyzwoity zwiastun “365 dni”. Lipińska znalazła się w ogniu krytyki.

Ekranizacja powieści erotycznej “365 dni” ujrzała już światło dzienne, a wraz z nim falę hejtu. Blanka Lipińska od kilku miesięcy nieustannie promuje nowość, która ma przebić oglądalność “50 twarzy Greya”. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że jej się uda. Nieprzyzwoity zwiastun postawił autorkę i reżyserkę dzieła w ogniu krytyki.

“365 dni” pojawi się w największych multipleksach w całej Polsce już 7 lutego i ma być hitem nadchodzących Walentynek. Z pewnością okaże się najbardziej kasową produkcją. Już sam zwiastun budzi spore emocje. Lipińska doskonale zna się na marketingu. Trailer kusi nie tylko kontrowersyjnymi scenami, ale także nazwiskami aktorów, którzy się w nim przewijają.

W kwestii obsady sporo do powiedzenia miała Olga, która była stałym gościem na planie. To właśnie ona czuwała nad właściwą interpretacją książki. Jak sama zapowiedziała, będzie gorąco, intrygująco i mokro. Autorka powieści nie ukrywa dumy i ciekawości związej z odbiorem pierwszego polskiego filmu erotycznego przez widzów…