Gwiazdy show “Taniec z Gwiazdami” bezwzględnie skrytykowane

Gwiazdy show
Karolina Domaradzka/Fot. Instagram @karolina_domaradzka

Podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, wszystkim celebrytom bacznie przyglądała się Domaradzka. Jej uwaga głównie skupiła się na uczestnikach show “Dancing with Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Domaradzka słynie z krytyki źle ubranych gwiazd. Stylistka nie ma litości dla kiczu i braku gustu. Tym razem pod lupę poszła Sylwia Lipka i Hanna Żudziewicz, które zatańczą w premierowym odcinku programu “Taniec z Gwiazdami”. Na tej ostatniej, znawczyni mody nie zostawiła suchej nitki.

Żudziewicz postanowiła skopiować kreację znanego domu mody Giambattista Valli, którą stworzono we współpracy z marką H&M. Suknię prezentowała sama Kendall Jenner. Wielokrotnie próbowano ją skopiować, za każdym razem z tym samym efektem. Nigdy już nie udało się oddać uroku oryginału.

Choć Hanna starała się ukryć chęć aspiracji do wielkiego dzieła poprzez lekkie zmiany w kształcie górnej części stroju, wprawne oko Domaradzkiej zauważyło wielkie faux pas celebrytki. Krytyka była na ogromną skalę, gdyż stylistka umieściła komentarz w swoim story na Instagramie.

Kreację Żudziewicz wraz z fryzurą porównała raczej do stylu zakompleksionej dziewczynki, którą pochłonęły bajki Disneya. Sama zainteresowana nie odniosła się jeszcze w żaden sposób do krytyki. Niemniej jednak po takiej ocenie w social mediach, na pewno niebawem gwiazda zabierze głos.

Przyglądając się jednak bliżej obu sukniom, nie sposób nie zauważyć podobieństwa. Valli w swoim projekcie postawił na bardzo nietuzinkowy dół, stąd model celebrytki spokojnie można nazwać kopią…