Gwiazdy uwielbiają ten trend! Celebrytki lubią przebierać się za bezy. Dlaczego? [FOTO]

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot.Instagram

Prezentacja jesiennej kolekcji Giambattista Valli dla H&M upłynęła pod znakiem bezy. Szczególną obfitość tiulu można było zaobserwować na Małgorzacie Rozenek-Majdan, co nie wszystkim fankom przypadło do gustu. Niektóre panie zwracały uwagę na Instagramie, że taka „księżniczkowata” sukienka nie przystoi kobiecie w jej wieku. Padły również inne opinie w rodzaju „przaśna”, „przerysowana”, a nawet „okropna”.

Bez względu na krytyczne opinie, celebrytki przejawiają wyraźną słabość do tego rodzaju kreacji. Powody nie są aż takie trudne do odgadnięcia. Jak można się domyślać, chodzi o pokazanie wszystkim, że się dysponuje wystarczająco idealną figurą, że nie zaszkodzą jej  warstwy tiulu, piór lub falbanek.

W kreację, podobną do sukni Małgosi, tylko w bieli, magazyn “Joy” ubrał Julię Wieniawę na potrzeby listopadowej sesji. Doda już wcześniej odkryła w sobie namiętność do bezy, z tym że w wersji koncertowej bardziej przypomina gęsto upierzonego ptaka. Jessica Mercedes na premierę kolekcji Giambattista Valli wybrała wielowarstwową suknię w odważnej czerwieni. Edyta Górniak do tej pory preferowała falbanki, które zaprezentowała na tegorocznym festiwalu w Opolu, ale jak wiadomo, kobieta zmienną jest…

Która wypadła najlepiej?

Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. Instagram
Edyta Górniak, Doda/fot Krzysztof Świderski/PAP/fot. Instagram
Jessica Mercedes/fot. Instagram