Maffashion z papierem jak na trendsetterkę przystało

Maffashion z papierem jak na trendsetterkę przystało
Julia "Maffashion" Kuczyńska/Fot. PAP

Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek na świecie, jak nie najpopularniejsza – Maffashion, wpadła w szał papieru toaletowego. Trendsetterka wyznacza nowe kierunki mody i inspiruje inne kobiety w zakresie stylu i garderoby. Ale czy papier toaletowy w tym wszystkim to nie groteska?

Niektórzy celebryci zrezygnowali ze świecenia pośladkami i eksponowaniem swoich wdzięków na Instagramie. Kontrowersyjne zdjęcia zastąpili papierem toaletowym, który teraz stał się tematem nr 1 w całej Polsce. W ich ślady poszła nawet sama Maffashion, czyli Julka Kuczyńska.

Sieć powoli zalewają zdjęcia różnych kompozycji z podstawowym środkiem higieny. Lemieszewski wpadł na pomysł nakręceniia filmu pt. “Ostatnia rolka”, ponad to nagrał krótkie video, na którym rozdaje papier w Jerozolimie. Na Instagramie pojawił się także projekt sukienki na manekinie. Czyżby papier toaletowy przez kryzys wszedł do świata mody?

Maffashion jednak nie poszła w kierunku fashion z wykorzystaniem papieru. Ten posłużył jej zupełnie do czegoś innego. Ku zaskoczeniu jej followersów, blogerka udowodniła, że podstanowy środek higieny nie musi tylko służyć do toalety czy czyszczenia nosa. W dobie zamkniętych klubów finess, warto użyć zapasowych rolek do ćwiczeń.

Maffashion nagrała swoim obserwatorom krótki filmik na którym robi m.in. pompki, a w międzyczasie przestawia rolki papieru. W ten sposób, nawet na kwarantannie można dbać o formę i uniknąć zbędnych kilogramów spowodowanych brakiem ruchu.