Sylwestrowa stylizacja? Chajzer rozbił bank

Sylwestrowa stylizacja? Chajzer rozbił bank
Filip Chajzer/Fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer zawsze wyróżnia się nietypową stylówką. Prezenter ubiera się dość młodzieżowo. Raczej nie przepada za elegancją i luksusowymi markami, choć lubi dobrze się ubrać, wielu dodatków nie znajdzie się w popularnych sieciówkach. Tym razem jego sylwestrowa stylizacja rozbiła bank. Stonowana baza i marynarka.

Kobiety już od miesięcy przeglądają magazyny modowe i poszukują inspiracji przed najważniejszą nocą w roku. Sylwestrowa stylizacja niejako łączy się poniekąd ze ślubną. To są dwie okazje, które są poprzedzane długimi przygotowaniami. Wówczas chce się olśniewać i wyglądać zachwycająco, najlepiej na całej sali. Wesele ma się zazwyczaj tylko raz, Sylwester co roku… Mężczyźni również muszą wyglądać dobrze. Wśród gwiazd to Chajzer rozbił bank.

O ile kobiety mogą zaszaleć z błyszczeniem, brokatem i całym outfitem, tak mężczyźni powinni jednak uważać, by nie stracić swojej siły i surowości wynikającej z płci. Bardzo łatwo to zatracić, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w którym moda raczej tego nie ułatwia. Trendy dość spłycają różnice pomiędzy kobietami, a mężczyznami.

Stąd Filip Chajzer postawił na dodatek w postaci marynarki. Choć normalnie według standardów tworzy ona nierozerwalną całość, jaką jest garnitur – nie każdy go zakłada tej nocy. Współczesna moda pozwala na zerwanie z tradycjami i rozdzielenie marynarki od spodni. Ten trend idealnie pojął młody Chajzer. Filip idealnie dobrał dół do koszuli i wszystko przełamał atłasową marynarką z kwiatowym motywem. Prezenter bez wątpienia rozbił tegoroczny bank, jeśli chodzi o wyczucie stylu i smaku. Sylwestrowa stylizacja dziennikarza może służyć za wzór dla jeszcze niezdecydowanych.