Aktorzy żalą się, że bieda za progiem. Fan Kurdej-Szatan chce jej zrobić przelew na paliwo do Jaguara

Fani chcą zrobić przelew Kurdej-Szatan na paliwo! Aktorka w aż tak trudnej sytuacji?!?
Barbara Kurdej-Szatan/Fot. Instagram @kurdejszatan

Jak wiadomo sporo osób ponosi i jeszcze długo będzie ponosić konsekwencje pandemii koronawirusa i zamkniętych granic. Barbara Kurdej-Szatan zwróciła się do fanów z nietypową prośbą.

Barbara Kurdej-Szatan zdaje sobie sprawę, jakie żniwa zbierze epidemia koronawirusa. Celebrytka poprosiła więc fanów o wsparcie i zrozumienie artystów, którzy nie mogą wykonywać swojej pracy zdalnie, a tym samym nie otrzymają za nią wynagrodzenia.

Fani od razu rzucili się z pomocą, chcąc tym samym zhejtować gwiazdę. Ta udostępniła zdjęcie z podróży z mężem autem. W jednym hasztagu zamieściła markę “Jaguar”. Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy. Uwagę przykuło pytanie, ile Kurdej-Szatan potrzebuje na paliwo do tego samochodu. Internauta od razu zaproponował przelew w nawiązaniu do wcześniejszego apelu Baśki o wsparcie artystów.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź aktorki. Gwiazda w woli wyjaśnienia zaakcentowała, że jej wypowiedź dotyczyła kolegów i koleżanki po fachu, które pracują jedynie w teatrach oraz muzyków.

Hojny “darczyńca” nie kontynuował dyskusji. Niemniej jednak Rafał Szatan zajmuje się głównie muzyką, tak więc czy post był nie na miejscu i niezgodny z założeniami Kurdej-Szatan?

Nie tylko Barbara walczy o godność aktorów i muzyków. Z podobnym apelem wyszedł Mateusz Damięcki. Ten jednak poprosił jedynie o zaniechanie żądań zwrotu pieniędzy za bilet na nieodbyty spektakl. W zamian za to zaproponował przeanalizowanie dat innych wydarzeń w teatrze.

17 KOMENTARZE

 1. Na miejscu pani Szatan spaliłbym się ze wstydu za taki komentarz. Wykazała się tutaj arogancją i bufonadą.

  • Nigdy nie będziesz na jej miejscu. Każdy ma swoje. A spalać to możesz swoje frustrację w kominku. Daj spokòj innym ludziom. Zajmij się sobą. I oddychaj głęboko. To pomaga.

 2. Szparagi… A po powrocie:truskawki,maliny letnie,ogórki,wiśnie i czereśnie,borówki,cebula,maliny jesienne,jabłka,kapustne… Możliwości zarabiania będa przeogromne,nawet dla osobników bez pożytecznego społecznie wykształcenia-takich jak komedianci.

  • Twoje zdanie ma znaczenie tylko dla takich jak ty. Choć to, że jesteś “fizyczny” nie zwalnia cię od myślenia. Rozumiem, że w twoim wypadku trudno spodziewać się jakichś specjalnych “mądrości”. Raczej nie pisz. To bezużyteczne. Dla ciebie formułowanie sądòw o społeczeństwie to za wysokie progi. Trzeba by jakieś studia skończyć. A tak… Biedaczek!!!

 3. Mi po opłaceniu wszystkiego zostaje 200zł…..na zakup jedzenia dla mnie i dwójki dzieci. Ale nie można nikogo zostawić na pastwę losu….proszę o numer konta. Przeleję 1%.Na tyle jeszcze mnie stać.

 4. Pracuje w handlu, to też poproszę o wpływy na moje konto. Klienci zrezygnowali z kupowania nowych aut, i co mam zrobić. Nie zarabiam po 500k za reklamy szamponów czy sieci komórkowych. Masakra

  • Jak tak ci źle spòbuj zarabiać na reklamie szamponòw i innych rzeczy. Kto ci broni. Jesteś przecież osobą bardzo zdolną. Na pewno zagrasz wspaniałe jakąś scenkę. Zaśpiewasz fantastycznie piosenkę lub zachwycisz szalonym tańcem. Do dzieła!!! Przecież to takie proste!!!!

 5. Do Dubaju dupą zarabiać. A poza tym ciebie stać na paliwo twoi sponsorzy z Dubaju napewno ci zasponsorują. Jak stać cię na Jaguara to i na paliwo głupia scierko

  • No, no! Wszystkie ścierki protestują! No, bo jak tak można! “Głupia ścierka”? “Głupia”? Toć człowieku już nigdy nie powycierasz niczego! Szykuj się na zbiorowy pozew! Ręczniki i szmaty się dołączą! Jak tam nigdy nie nazwałbym nikogo “ścierką” lub “podłą szmatą”. Choć czasami aż korci!!!

 6. Najlepszy komentarz od JWK. Brawo . Osobiście uważam że wszyscy aktorzy powinni zarabiać minimum krajowe za bezużyteczność w społeczeństwie

 7. Mam 63 lata i pracuje ….Ogarnij się dziewczyno wstyd i hańba ….poproś rodziców o pomoc …ja wstyfzilabym się takiej beznadziejnej corki

 8. Fajna jestes babeczka Barbara tylko nie potrzebnie mówisz o tym że aktorzy będą żyć z najniższej pensij co niektórzy bo to irytuje ludzi ponad połowa społeczeństwa od zawsze za tyle żyje więc ludzie w dupie teraz mają czy dla nich to dużo czy mało. Pozatym jak ktoś odrobinę ma rozumu to nie bierze kredytów za dużo bo jak przychodzi taka sytuacja jak jest obecnie to. Ma wała ale jak niektórzy chcą żyć ponad stan żeby konkurować z innymi to teraz mają jak mają i tyle..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here