Ale żenada! TVP Info w Twoim mieście. Tego się nie odzobaczy [VIDEO]

TVP Info w Twoim mieście. Żenujące.

To, co dzieje się w państwowych mediach suto dotowanych z kieszeni polskiego podatnika nie mieści się w głowie. Na co dzień uprawiają tępą propagandę hołdując jedyną słuszną, miłościwie rządzącą nam partię, a na czas wakacji wymyślili dodatkowo coś, co nawet ciężko ubrać w słowa. Z założenia rozrywka wysokich lotów.

TVP Info co weekend odwiedza jedną z mniejszych miejscowości w Polsce, by relacjonować stamtąd wydarzenia. W miniony weekend wesoła kapela wybrała się do Łomży – czy może jak pisze przedstawiciel PiS Karol Karski ‘Łomrzy’ – i odstawiła absolutnie żenujący teatrzyk.

Czegoś takiego przaśnego dawno nie widzieliśmy. Ewidentna ustawka z garstką ludzi i wmawianie naokoło, że wszyscy świetnie się bawią. Wielka sielanka, wielkie święto, które przejdzie niewątpliwie do annałów historii miasta.

Co chwilę mamy oczywiście potwierdzenie z ust prowadzącego ten teatrzyk, że jest świetnie, super, a grający zespół jest “w potężnej formie zawodowej”. Czy kierownictwo stacji naprawdę nie widzi jaką żenadę odstawia? A może to efekt tej rozchodzącej się po redakcyjnych korytarzach trawki?

W pewnym momencie prowadzący o mało co nie wybił zębów pewnej pani, by… zatańczyć i przytulić się z jej mężem. Doprawdy świetna promocja. Nas przede wszystkim zastanawia ile kosztowała ta atrakcja dla garstki ludzi? I dlaczego my wszyscy musimy za to płacić?

Podobne skecze oglądamy często rzewnie wspominając “Za chwilę dalszy ciąg programu” z Wojciechem Mannem i Krzysztofem Materną. Wówczas to jednak była satyra, tym razem wszystko odbyło się całkiem na poważnie.

Ostrzegamy, oglądacie na własną odpowiedzialność!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here