Allan publicznie składa życzenia swojej matce. Wzruszona Edyta Górniak odzyskała upragniony kontakt z synem?!

Edyta Górniak/Fot. Instagram edytagorniak

Pomiędzy Edytą Górniak, a Allanem Krupą dość często dochodzi do niesnasek. Być może przyczyną jest indywidualizm i trudny charakter gwiazdy, a może po prostu okres dojrzewania chłopaka, który ma 15 lat. Dzięki programowi “My Way” widzowie nierzadko stają się świadkami rodzinnych sprzeczek.

Edyta nie należy do osób ugodowych, ale zawsze cieszyła się dobrymi relacjami z dzieckiem. W pewnym momencie, zaczęły one jednak trochę słabnąć. Miesiąc temu pojawiły się doniesienia o drobnych sprzeczkach, których przedmiotem było prawo jazdy na motocykl. Górniak nie chciała pozwolić Allanowi na zrobienie go w tym samym formacie, w którym ona uczy się jeździć samochodem.

Piosenkarka nie dała się przekonać, a swoją decyzję motywowała matczyną miłością, opiekuńczością i strachem o zdrowie i życie Allana. Ten jednak nie uchodzi za ułożone dziecko i jak stwierdziła sama gwiazda, byłby zdolny podejść do egzaminu za plecami matki.

Z okazji urodzin matki, Allan dodał post na swojego Instagrama, gdzie również dołączył wspólne zdjęcie z artystką. Edyta nie mogła przejść obok tego obojętnie i przesłała swojemu synowi moc serduszek. Obserwujący młodego Krupy nie kryli wzruszenia. Każdy chciałby mieć takie relacje – wynikało z komentarzy.

View this post on Instagram

Wszystkiego najlepszego mamuś! ❤️

A post shared by Allan Krupa (@allansbeats) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here