Biedronka stroi pracowników. Koniec epoki zielonych koszulek [FOTO]

Sklep Biedronka/Fot. PAP
Sklep Biedronka/Fot. PAP

Z okazji 25-lecia obecności na polskim rynku Biedronka przygotowała nowe stroje dla pracowników. Jako pierwsi otrzymali je pracownicy supermarketów na południu Polski, a od poniedziałku 24 sierpnia także obsługa sklepów w Warszawie i okolicach.

Już nie zielone koszulki, z którymi dotychczas kojarzeni byli kasjerzy Biedronki. Teraz będą to czerwone i czarne koszulki polo, a także zapinane bluzy czy fartuchy z biedronkowymi kropkami.

Kierownicy sklepów Biedronka mogą natomiast liczyć na antracytowe koszule. Wprowadzono także oddzielne stroje męskie i damskie. Zamiast napisu “Biedronka” będzie natomiast widniało logo w postaci owada.

Nowe stroje pracowników Biedronki

“Sklepy Biedronka są z Polakami już od 25 lat. Rok jubileuszu to dobry czas na kolejne zmiany, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowych uniformów z myślą o naszych pracownikach i klientach. Bez nich nie Biedronka nie mogłaby dziś świętować sukcesu. Nowe stroje wprowadzane są stopniowo w różnych regionach Polski. Teraz przyszedł czas na Warszawę. Podczas procesu projektowania odzieży, wzięliśmy pod uwagę opinie naszych pracowników, więc jesteśmy pewni, że uniformy przypadną do gustu zarówno im, jak i klientom sieci” – zachwala w rozmowie z “Gazetą Wyborczą” Zbigniew Jaszkowski, dyrektor operacyjny w warszawskim regionie sieci Biedronka.

A wam podobają się nowe stroje?

Nowe stroje pracowników Biedronki. Nowe stroje pracowników Biedronki. Nowe stroje pracowników Biedronki.

Fot. biedronka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here