Bogdan Rymanowski: dziennikarz Polsatu dziś leci w balet. Jak się skończy ten czwartek?

Bogdan Rymanowski/PAP

Bogdan Rymanowski ma na swoim koncie programy, nagrody i książki. Spokojny mąż i ojciec trójki dzieci, który raczej unika splendoru i ścianek. Zawsze rzeczowy i opanowany, dziś kończy 52 lata. Jak obejdzie urodziny i czy przyda mu się tej nocy “paszport Polsatu”?

Rymanowski pracuje w Polsacie już przeszło rok. Wcześniejsza jego przygoda z telewizją to głównie TVN. Tam był popularnym publicystą. To właśnie on przejął po Tomaszu Lisie “Fakty”, najpopularniejszy dziennik stacji. “Kawa na ławę”, którą prowadził wzbudzała spore emocje. Co tydzień zapraszał do siebie polityków, nad którymi zawsze miał przewagę.

Dziennikarz świetnie radził sobie z polityką i tematami gospodarczymi. “Rozmowa Rymanowskiego” w TVN24 zbierała ekspertów, artystów i także polityków. Publicysta bez skrupułów rozprawiał się z gośćmi, którzy zaczynali gubić się w zeznaniach.

W 2018 roku, redaktor zakończył współpracę z TVN-em i do dziś kontynuuje karierę w Polsacie. Tam również dzierży rolę znakomitego dziennikarza informacyjnego. Prowadzi “Wydarzenia” na zmianę z Dorotą Gawryluk.

Dziś obchodzi swoje 52. urodziny. Z tej okazji w imieniu całej redakcji życzymy kolejnej książki i nowego formatu publicystycznego w Polsacie.