Była Kulczyka zorganizuje ci ślub! Wystarczy tylko się z nią zaprzyjaźnić. Joanna Przetakiewicz ma już wprawę, poleca ją sama Chodakowska [FOTO]

Ewa Chodakowska/Joanna Przetakiewicz/Instagram/Collage

Ewa Chodakowska z okazji rocznicy swojego ślubu zamieściła rozczulający wpis w mediach społecznościowych. Podziękowała w nim Joannie Przetakiewicz za organizację jej ślubu z Lefterisem Kavoukisem. Jak się okazuje, była kobieta polskiego miliardera musiała uciec się do podstępu, by przekonać trenerkę do zamążpójścia.

Ewa wiedziała z czym wiąże się dorosłe życie. Pewna była, że najlepiej je przejść u boku odpowiedniego partnera, jednak nie była przekonana do ślubu. Polska trenerka nigdy nie marzyła o białej sukni i welonie. Kilka razy miała propozycję zmiany nazwiska, ale zawsze uciekała.

Sama nie wie, czego się bała i co ją powstrzymywało. Przetakiewicz nie rozumiała swojej przyjaciółki i nalegała, by ta spakowała wszystkie swoje obawy i wyrzuciła daleko za siebie tak, by nigdy nie powróciły. Chodakowska nie chciała słyszeć o ślubie.

Jak przyznała Ewa, Joanna poprosiła ją kiedyś o zamknięcie pokazu. Trenerka miała wyjść w sukni ślubnej, jako modelka. W pierwszej chwili odmówiła, tłumacząc, że nie założy bieli, by nie wzbudzać podejrzeń, nie wszczynać niepotrzebnych plotek i spekulacji.

– Przecież się kochacie – stwierdziła Przetakiewicz

Chodakowska uległa i w ten oto sposób miesiąc później stała już na ślubnym kobiercu. Ewa i Lefteris tworzą zgrane małżeństwo. Projektantka przyniosła im szczęście. Nie wykluczone, że uszczęśliwi jeszcze jakieś zbłąkane dusze.

View this post on Instagram

Welon i biała suknia nie były nigdy moim marzeniem.. wychodziłam z założenia ze na ŻYCIE trzeba sobie znaleźć PARTNERA .. ale z wychodzeniem za mąż, nigdy nie było mi po drodze.. Zawsze kiedy słyszałam „wyjdziesz za mnie?”, a słyszałam kilkakrotnie, uciekałam w drugą stronę.. Tym razem BYŁO INACZEJ.. Wiedziałam ze Lefteris jest mężczyzną z którym chce spędzić życie .. przyjęłam zaręczyny z radością, ale trzy lata od zaręczyn wciąż nie wspomiałam o ślubie .. ŚLUB SIĘ SAM O SIEBIE PRZYPOMNIAŁ .. @joannaprzetakiewicz zaprosiła mnie do udziału w swoim pokazie ✨ „Pójdziesz w sukni ślubnej po wybiegu .. zamykając pokaz .. a ja chętnie wystawie na aukcje wszystkie suknie i przeznaczę pieniądze na fundacje którą założyłaś na potrzeby wsparcia Beaty, która uległa poważnemu wypadkowi” 😱😱😱😱😱 ASIU! Pomysł zacny, ale ja nie założę sukni ślubnej .. nie jestem po ślubie, a przed ślubem nie chce robić zamieszania 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Asia spojrzała wtedy na mnie i na Lefterisa i rzuciła „Przecież Wy TAK SIĘ KOCHACIE!!! Jaki to problem? Organizujemy ślub❣️❣️❣️” – cała Asia 😅❤️ Rzuciłam spojrzenie w stronę Lefterisa i zapytał „GOTOWY?” … „Odkąd Cię poznałem” 🥰🥰🥰 ….. i tak miesiąc później – dzień przed pokazem – wzięliśmy ślub cywilny w Sanoku ❣️❣️❣️Końcem września ślub kościelny i przyjęcie – wszystko zorganizowane przez MATKĘ CHRZESTNĄ naszego małżeństwa 😅😅😅 Asia.. masz u nas taki przydomek 🤩🤩🤩 we love u! Forever ❣️ PS. Dziękuje @helenaroszak za przypominajke 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Zaraz po tym pobiegłam do męża ze słowami „happy anniversary Baby” i zobaczyłam te jego wielkie uśmiechnięte oczyska!!! „To dziś?” NIO! TO DZIŚ!!! Idealnie, bo właśnie się pakujemy… będzie co świętować ❤️ Taka z nas para 🤷🏼‍♀️ ważne ze wciąż ZAKOCHANA NA ZABÓJ 🥰🥰🥰

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here