“Czarna przeszłość” Marcina Kydryńskiego. Dziennikarz odchodzi z radiowej Trójki

Marcin Kydryński. / foto: YouTube

Kolejny dziennikarz odchodzi z radiowej Trójki. Marcin Kydryński po tym jak ocenzurowano piosenkę Kazika zrezygnował z pracy w publicznym Radio. Jednak jego “czarna przeszłość” nie daje o sobie zapomnieć.

Kolejni dziennikarze jak Marek Niedźwiedzki, Hirek Wrony czy teraz Marcin Kydryński odchodzą z radiowej Trójki. To wyraz protestu wobec anulowania głosowania na “listę przebojów” po zwycięstwie piosenki Kazika, w której atakował on naczelnika państwa.

“Czarna przeszłość” Marcina Kydryńskiego

W tym samym czasie pro-pisowskie media i profile na Twitterze wyciągają odchodzącym dziennikarzom wszelkie możliwe brudy. W przypadku Marcina Kydryńskiego są one doprawdy “mocarne”. W wydanej przed laty książce opisywał on między innymi fantazje o seksie z nieletnimi Afrykankami.

Książka “Chwila przed zmierzchem” została wydana w roku 1995, jednak dopiero kilka lat temu wprawne feministki dopatrzyły się w niej fragmentów, które niektórzy uznają za bulwersujące.

Prawdę mówiąc od pierwszej mojej wyprawy do północnej Afryki mam pewną słabość do małych Arabek. “Czarodziejki” – powiedział o nich Adam rano przy promie, kiedy dziewczynka może dwunastoletnia, z figlarnie opartą na biodrze ręką patrzyła na niego z żarem, przed którym nie ma ucieczki – pisał Kydryński.

W Dajr al-Madinie odnalazłem wśród oblepiających mnie dzieci takie śliczne małe zwierzątka. (…) Przychodziły mi do głowy myśli występne, że za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin. Świństwo, ale potworną miałem na to wówczas ochotę – opisywał.

“Najlepszy” fragment zostawiliśmy na koniec: Zawsze uważałem, że w pragnieniu białych mężczyzn, by posiąść czarne kobiety, jest pewna prawidłowość. Nie wydaje mi się jednak, by chodziło tu o tak lubiany przez seksuologów, jak i historyków motyw dominacji. Widzę tę siłę raczej jako atawizm. Jako sublimację żądzy spółkowania ze zwierzętami.

7 KOMENTARZE

 1. Jaki Tatuś ,taki Syn.Za KOMUNY MIAŁ WSZYSTKO.Upada— ON STAJE się CELEBRYTOM.Dla Takich ODPADÓW Trójka to AZYL ,Gniazdo,Kloaka-BAGNO gdzie WSZYSTKO UCHODZI. A Wrogowie to Kościół ,Polacy Wierzący ,PiS.

  • I znowu jest PiSowski płatny troll. Ta gnida opluwa wszystko co akurat PiSowi jest nie na rękę. Wszędzie gdzie artykuły o PiSie lub ich zdradzieckim prezesiku tam komentarz tego sprzedawczyka.
   Polskiego się naucz trollu to może ktoś ci uwierzy.

   Czy człowiek, który nie ma godności, honoru, sumienia jest jeszcze człowiekiem?

 2. Milczenie jest złotem. Jak ktoś ma kudłate myśli, to niech siedzi cicho. Ale spróbuj się opanować, gdy jesteś erotomanem – gawędziarzem i ekshibicjonistą.

 3. Wygląda to na resztki autoreklamy,połączonej ze starym truizmem; Zrobię mamie na złość i odmrożę sobie uszy.Gdy za kilka miesięcy nastąpi reaktywacja rozgłośni Głosu Wolnego Usraela,kadry polskiej sekcji muzycznej są gotowe.Teraz dla poseł Spurek trzeba będzie coś wymyślić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here