Death Stranding, czyli gratka dla fanów gry na PS4. Twórcy mieli rozmach! [VIDEO]

Death Stranding
Death Stranding

“Death Stranding” to długo wyczekiwana gra tego roku. Jej twórcą jest Hideo Kojima. 56-letni Japończyk, były wiceprezes Konami, a teraz prezes własnego studia Kojima Productions, stworzył takie kultowe gry jak: “Snatcher”, “Policenauts” czy seria “Metal Gear”.

Od 8 listopada można już nabyć grę na PlayStation 4. Na wersję na PC poczekamy do 2020 roku. Dla wszystkich fanów Kojima mamy dobrą wiadomość: “Death Stranding” będzie dostępne polskiej wersji językowej, nie tylko z napisami, ale i z dubbingiem.

Gra wywołała dużo emocji, ponieważ do momentu premiery wszystko było owiane tajemnicą. Przy produkcji pracowały gwiazdy kina, a główny bohater jest grany przez Normana Reedusa, którego możemy kojarzyć np. z “The Walking Dead”. W “Death Stranding” zobaczymy również Mads’a Mikkelsen’a i Guillerma del Toro.

Gra jest skomplikowana, wymaga namysłu. Tworzy też wielowarstwową i niejednoznaczną opowieść o życiu i śmierci w postapokaliptycznych realiach. Krytycy twierdzą, że jest to produkcja innowacyjna i stworzona z rozmachem. Szacuje się, że na przejście całego “Death Stranding” potrzeba 40-60 godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here