Gabi Drzewicka prowadząca “Big Brothera” uczy się gotować. Efekty swojej pracy pokazuje fanom na Instagramie [VIDEO]

Gabi Drzewiecka
Gabi Drzewiecka/foto: Instagram.com/@g_rulez

Gabi Drzewicka poprowadziła love show “Zanim Cię Zobaczę”. Interesujący format TVN Style dał jej furtkę do kolejnych produkcji stacji. Gabriela zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w “Big Brotherze”. Wdowa po miliarderze nie była w stanie wrócić do pracy. Zdaniem publiczności, Drzewiecka radzi sobie znacznie lepiej, niż jej poprzedniczka.

Drzewiecka stara się być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Stale dodaje coś na Instagram. Zdjęcia lub filmiki z porannego spaceru z psem, wizytę w jakimś programie w roli gościa, czy też podróż do studia, gdzie prowadzi swój program w radiu ChilliZet.

Gabi jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się warsztatami kulinarnymi, w których dzielnie uczestniczyła i zgłębiała wiedzę w dziedzinie gotowania. Prezenterka uczyła się pod okiem najlepszych, gdyż fach przekazywała Samar Khanafer, ekspertka kuchni bliskowschodniej i finalistka III edycji “MasterChefa”.

Samar jest również autorką książki “Hummus, za’atar i granaty”. Przyswojoną wiedzę Gabi zapewne będzie wykorzystywać podczas przyrządzania śniadań swojemu partnerowi Łukaszowi, z którym od dawna tworzy szczęśliwy i udany związek.