I wtedy wszystko się zaczęło! Moment, który rozpoczął rozpad brytyjskiej rodziny królewskiej. Harry i Meghan strasznie się nudzili

Meghan Markle szykanowana przez królową?! Co dzieje się na dworze Windsorów? Foto: print screen z YouTube/CBC News
Meghan Markle i książe Harry. / foto: YouTube/CBC News

Wielka Brytania żyje książką, która pod koniec lipca ukaże się w księgarniach. Publikacja ma zdradzić liczne pikantne szczegóły z życia rodziny królewskiej, a szczególnie (byłego) księcia Harry’ego i Meghan Markle. Co i rusz wypływają do mediów ciekawe “smaczki”.

Książka pt. “Meghan and Harry: The Real Story” pojawi się na rynku 28 lipca. Autorka Lady Colin Cambell ma szczegółowo opisać, jak doszło do największego w historii brytyjskiego dworu królewskiego skandalu.

Harry i Meghan Markle zrzekli się tytułu królewskiego, co jest sytuacją niespotykaną. Wokół (byłej) książęcej pary pojawiało się sporo szokujących informacji, w które nie dowierzali sami Brytyjczycy.

Harry i Meghan zerwali z tradycją królewskiego dworu, a ostatecznie w ogóle zrezygnowali z przysługujących im tytułów. Dziś mieszkają w USA.

Harry i Meghan. Jak to się zaczęło

Lady Colin Cambell w swojej książce opisuje, od czego rozpad rodziny królewskiego się rozpoczął. Na łamach brytyjskich mediów, zapewne dla lepszej promocji książki, uchyliła rąbka tajemnicy.

Zgrzyty w rodzinie królewskiej zaczęły się już kilka dni po ślubie. To wtedy z okazji 70. urodzin książę Karol wyprawiał przyjęcie, na którym pojawili się Meghan Markle i Harry.

Jak się okazuje, pojawili się tam z obowiązku. I wcale nie uśmiechało im się zostawać dłużej i stroić dobre miny do złej gry. Już po 15 minutach Meghan miała powiedzieć do Harry’ego.

Harry to takie nudne. Zrobiliśmy wszystko. Wszyscy wiedzą, że tu byliśmy. Chodźmy.

To miało być początkiem rozłamu królewskiej rodziny. Wszyscy goście byli zszokowani zachowaniem i choć początkowo puścili to mimo uszu, to czas pokazał, że kropla zaczęła drążyć skałę. Finał historii wszyscy już znają.