Ivan Komarenko kiedyś podbił Polskę “Czarnymi oczami”, dziś wybrał Kanadę i dostał luksusowe Audi

Ivan Komarenko/Instagram

Kto by nie pamiętał największego szlagieru początku lat 00′, bez których nie mogła się odbyć żadna impreza… Każdy znał słowa i to właśnie podczas jej trwania, na parkiecie były tłumy. “Czarne oczy” zespołu “Ivan i Delfin” niewątpliwie podbiły polski rynek muzyczny.

Ivan rozwiązał grupę i postawił na karierę solową. Jednak po pewnym czasie, artyście zechciało się więcej. Polska była mu już zbyt ciasna. Artysta uderzył z niestandardowe brzmienia i zaczął szukać szczęścia za oceanem. Udało mu się odnieść sukces. Choć w Polsce jego pięć minut dawno minęło, tam wciąż rozbija bank.

Tym razem za cel obrał sobie Kanadę, której dni będzie urozmaicał swoją trasą koncertową. Na czas występów, manager generalny Audi Oakville wypożyczył mu jeden z samochodów. Dla marki z pewnością będzie to świetna reklama, a dla wokalisty niesamowity prestiż.

Piosenkarz bierze udział w tegorocznym przedsięwzięciu “Colours of love”. Jest to międzynarodowy koncert, który zrzesza na jednej scenie, gwiazdy różnego pochodzenia. Reprezentacja Polski należy do Elizy Wietrzyńskiej. Jednak Ivanowi udało się zrobić większe show i porwać widowisko.

View this post on Instagram

Jeszcze kilka wywiadów w Polsce (o których już wkrótce poinformuję) i za chwilę wyruszam za ocean. W Kanadzie mam program koncertowy, o którym już za moment. A teraz dołaczam do zdjęcia profilowego na Facebook ladną aplikację z symbolami koncertu "Colours of love". Niech wam przypomina, że wielki koncert już dokładnie za miesiąc 🙂. A few more interviews in Poland and in a moment I'm going across the ocean. I have a concert program in Canada, which I will let you know in a moment. And now I’m attaching a nice application on Facebook with the „Colours of love” international concert symbols to the profile photo. Let it remind you that the great concert will be right in a month 🙂. #love #joy #spreadlove #canada #brampton

A post shared by Ivan Komarenko (@ivankomarenko) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here