Jarosław Kaczyński trafił do szpitala! Wiemy, jak poważny jest jego stan

Jarosław Kaczyński/Fot. Instagram @jaroslaw_kaczynski_official

W mediach od wielu miesięcy pojawiały się pogłoski na temat złego stanu zdrowia prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość. Teraz okazało się, że wiele w nich prawdy ponieważ Jarosław Kaczyński trafił do szpitala!

Jak wiemy, półtora roku temu prezes Prawa i Sprawiedliwości zapisał się na listę oczekujących na operację kolana, która wykonywana jest w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Według ustaleń portalu Wirtualna Polska, Kaczyński ma przejść planowany zabieg w poniedziałek. Niestety to jedyna informacje jakie posiadamy. – Nie informujemy o stanie zdrowia prezesa. Takie mamy ustalenie – tłumaczy rzecznik PiS – Radosław Fogiel.

Pierwotnie operacja miała odbyć się w styczniu, jednak prezes PiS zdecydował się przełożyć termin na grudzień.

– Z nogą Jarosława Kaczyńskiego jest już lepiej, rehabilitacja przynosi efekty i może już w miarę normalnie funkcjonować przez kilka godzin: siedzieć na spotkaniach i chodzić niewielkie dystanse. Ale operacja i tak jest planowana. I raczej nie da się jej uniknąć. Stan na kilka tygodni temu był taki, że dojdzie do niej po Nowym Roku – informował w rozmowie z wp.pl współpracownik Jarosława Kaczyńskiego.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here