Julia Wieniawa znów to zrobiła! Pokazała za dużo? [FOTO]

Julia Wieniawa pokazała za dużo? Foto: instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa umie zadbać o własną popularność. Kolejny raz odważyła się na taki sam numer i pokazała całkiem dużo nagiej piersi.

O popularność trzeba dbać. I co jakiś czas podkręcać zainteresowanie własną osobą, aby czerpać duże profity z celebryckiego życia. Wie to każda gwiazda, a Julia Wieniawa wie to bardzo dobrze.

Wieniawa już ma na swoim koncie podobne kontrowersje, choćby z sesją, na których uwieczniono coś dziwnego podtrzymującego jej biust, co oczywiście wzbudziło kontrowersje i zainteresowanie.

Tym razem Julia postanowiła pokazać się całkowicie naturalnie, bez żadnych konstrukcji pod biustem, a jedynie w zwiewnej sukience, ledwo przykrywającej część piersi.

Podobne zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan wywołało sporą dyskusję w internetach. Czy tak będzie i tym razem?

Julia Wieniawa w najnowszej sesji. Foto: instagram/juliawieniawa

View this post on Instagram

📸 @fashionmagazine_polska SUMMER 2019

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

1 KOMENTARZ

  1. Naprawdę ???!!!??? Nie wierzę w to co widzę i czytam. Widać kawałek piersi. Kobieta karmiąca piersią dziecko w miejscu publicznym to dla niektórych szok. Jakaś pseudo-celebrytka pokazała kawałek piersi i jakieś zjeby płaczą, że pokazała za dużo. Weźcie się ubierzcie w te “skrzynki na listy” które noszą kobiety wyznające islam. Zobaczycie tylko oczy i nic więcej, a nie kawałek piersi. Świat oszalał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here