Katarzyna Skrzynecka oburzona! Zachowanie turystów na plaży nad Bałtykiem zmusiło ją do ucieczki [FOTO]

Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim. Foto: instagram/katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka wraz z rodziną postanowiła spędzić urlop nad polskim morzem. Aktorka i jej mąż chcieli odpocząć, jednak bardzo się rozczarowali. Nie omieszkali skrytykować zachowania pijanych plażowiczów. Padły mocne słowa.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki wraz z córką spędzili kilka dni nad Bałtykiem. Mimo że w Mielnie byli w ramach pracy, udało im się wygospodarować jeden dzień na wypoczynek. Chcieli ten czas spędzić na plaży, jednak nie był to wymarzony relaks. Nie omieszkali podzielić się wrażeniami w mediach społecznościowych.

Mąż Skrzyneckiej co prawda usunął swoje trzy wpisy, ale relację aktorki nadal można przeczytać. W usuniętych postach Łopucki skarżył się na parawany, które utrudniały mu swobodny dostęp do morza. Poza tym na plaży królowało disco-polo, którego fanem mąż aktorki najwyraźniej nie jest. Uciążliwe było również zachowanie pijanych plażowiczów.

Na ten ostatni czynnik uwagę zwróciła także Katarzyna Skrzynecka. Grupki hałaśliwych mężczyzn, którzy nie stronili od wulgaryzmów i alkoholu również ją oburzyły. Jak dodała, nie tylko jej rodzina szybko uciekła z plaży.

„Co nas “wypłoszyło” z plaży nad Polskim morzem…? Jak wiele innych grzecznych i spokojnych rodzin z dzieckiem…? Nie, nawet nie dzikie tłumy…bo przecież każdy ma prawo, lubi i chciałby być latem nad morzem… Nawet nie że woda zimna… ” – pisała.

„Pośród NORMALNYCH LUDZI, na wakacjach z rodziną, liczne gromady patologicznie rozwydrzonych matołów, pod 30tkę, dojących na plaży z gwinta już nie tylko piwsko, ale wódkę i “łychę”, ryczących jak bawoły – przy czym bawół chociaż ma mózg! – co 2gi…3ci grajdoł wyjących bezmózgów: “Weź k***a, ja p******ę k***a, j***ć, j***ć wszystkich, k***a” … 👎” – relacjonowała Skrzynecka.

„Kolejne rodziny jak my, z dziećmi, którym uszy więdły, opuszczały w poczuciu niesmaku śliczne szerokie plaże… Tak miło wspominam te plaże z wakacji mojego dzieciństwa…. Odeszło w przeszłość 😢” – żaliła się aktorka.

„Na szczęście mamy enklawę basenu w hotelu 💙” – skwitowała.

View this post on Instagram

Co nas "wypłoszyło" z plaży nad Polskim morzem…? Jak wiele innych grzecznych i spokojnych rodzin z dzieckiem…? Nie, nawet nie dzikie tłumy…bo przecież każdy ma prawo, lubi i chciałby być latem nad morzem… Nawet nie że woda zimna… SERDECZNIE POLECAM – PRZECZYTAJCIE 3 CZĘŚCI ZABAWNEGO ARTYKUŁU MOJEGO MĘŻA NA TEN TEMAT NA JEGO PROFILU @marcinlopucki 👍👍💙 BRAWO MARCIN @marcinlopucki W SAMO SEDNO 👍👍👍😉 Pośród NORMALNYCH LUDZI, na wakacjach z rodziną, liczne gromady patologicznie rozwydrzonych matołów, pod 30tkę, dojących na plaży z gwinta już nie tylko piwsko, ale wódkę i "łychę", ryczących jak bawoły – przy czym bawół chociaż ma mózg! – co 2gi…3ci grajdoł wyjących bezmózgów: "Weź kurwa, ja pierdolę kurwa, jebać, jebać wszystkich, kurwa" … 👎 Obok nas siedział z dziećmi miły Pan o hinduskiej urodzie…. Ekipa matołów wyła: "te, kurwa, jebać murzyna, zajebać murzyna !!!" 👎👎👎 Kolejne rodziny jak my, z dziećmi, którym uszy więdły, opuszczały w poczuciu niesmaku śliczne szerokie plaże… Tak miło wspominam te plaże z wakacji mojego dzieciństwa…. Odeszło w przeszłość 😢 Na szczęście mamy enklawę basenu w hotelu 💙 DZIĘKUJĘ ZA ŚWIĘTY SPOKÓJ I KULTURALNĄ ATMOSFERĘ @hotel_unitral 💙💙 Tu się schowamy przed "współczesną kulturą plażowania"

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Pod postem internauci opisywali swoje wrażenia z plażowania nad polskim morzem.

Źródło: Instagram