Kate Middleton jest w ciąży? Wiadomo, który to już miesiąc!

Kate Middleton. Fot.Instagram
Kate Middleton. Fot.Instagram

Od jakiegoś czasu w mediach krążą plotki o tym, że Kate Middleton jest w czwartej ciąży. Teraz pojawiły się nowe doniesienia.

Kate Middleton i książę William są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci: księcia Jerzego, księżniczki Charlotte oraz najmłodszego, księcia Ludwika. Niedawno pojawiła się informacja, że księżna Kate po raz kolejny jest w błogosławionym stanie.

Ostatnio tabloid “In Touch” podał szczegółowe informacje na ten temat. “Na ten moment ciąża przebiega bezproblemowo. A minęły już trzy miesiące. Oprócz lekkiego zmęczenia, (Kate – przyp. red.) czuje się wyśmienicie. Tym razem naprawdę rozkoszuje się tym stanem” – czytamy.

Jak donosi tabloid, radosną nowiną książę William podzielił się z bratem. William czuł się zagubiony bez Harry’ego. Teraz wracają na właściwe tory” – czytamy w “In Touch”.

Jak wiadomo, między braćmi ostatnio układało się nie najlepiej, ale jak podaje “In Touch”, książę Harry się ucieszył i pogratulował bratu.

Na razie nie znamy płci dziecka. Charlotte chce siostrzyczkę, a George zagroził, że jak będzie dziewczynka, «to ją odeśle»” – czytamy.