“Kiedyś bad boys… A dziś starsi Panowie z przesłaniem”. Co szykuje Tomek “Strachu” Oświęciński?

Tomasz Oświeciński/Fot. Instagam @tomasz_oswiecinski_official

Wielu dziś dorosłych z pozoru mężczyzn, ma za sobą skomplikowaną przeszłość. Niegrzeczni chłopcy z podwórka zawsze mają jednak szansę na odbudowanie swojego życia. Świetnym sposobem ma być na to sport. Bardzo dużo tego typu kampanii ma również związek z celebrytami, którzy również wiele przeżyli. W ten sposób stają się autorytetem dla tych, którzy ciągle błądzą.

Tomasz Oświęciński, Adam Siódmak, Dariusz Michalczewski i Michał Karmowski pokazali na co ich stać. Sportowcy wzięli udział w pierwszej części projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Akademia Sportu, który jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Druga część, czyli konferencja pod hasłem “Przez sport do praworządności–aspekty prawne i społeczne w kontekście nieletnich i młodocianych sprawców czynów zabronionych”, odbędzie się 10 grudnia w HAMPTON BY HILTON GDAŃSK OLD TOWN.

Pierwsza część – “PGE Największa Lekcja WF-u” zebrała na Ergo Arenie Gdańsk aż 5 000 dzieci. Celem akcji jest zaszczepienie w najmłodszych miłości do sportu. Jest to już piąta edycja przedsięwzięcia i jak oznajmił w wywiadzie dla “Dzień dobry TVN” Adam Siódmak, pomysłodawca wydarzenia – każda poprzednia kończyła się sukcesem.

Sportowcy z pierwszych stron gazet w połączeniu z wolontariuszami, czyli studentami AWF-u chcą odciągnąć obecną młodzież od komputerów, a przede wszystkim od głupich pomysłów. Nauczeni na własnych błędach, pragną przestrzec młode pokolenie przed czasem nawet nieodwracalnymi błędami. Ich przesłanie komunikuje, iż sport może być lekiem “na całe zło”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here