Korona im z głowy nie spadła. Królewska para postanowiła spróbować swoich sił w kuchni [FOTO]

Kate Middleton i Książę William/Fot. PAP
Kate Middleton i Książę William/Fot. PAP

Książna Kate i książę William postanowili upiec świąteczne specjały. Para z Królewskiego Dworu Wielkiej Brytanii przywdziała fartuchy i wzięła się do roboty. Jedynym zdziwieniem może być jednak data. Dopiero początek grudnia, a oni już stoją w kuchni i bawią się w nadwornych cukierników i piekarzy.

Księżna Kate Middleton i książę William doskonale wiedzą, jak zainteresować sobą świat. Otóż książęce małżeństwo zakasało rękawy i wzięło się za świąteczne wypieki. Para postawiła jednak w głównej mierze na efekt końcowy i zaprosiła do pomocy znaną ekspertkę.

Do królewskiej kuchni przybyła znana brytyjska autorka wielu książek kulinarnych – Mary Berry. Popularna gwiazda wielu programów telewizyjnych, w których głównym tematem jest gotowanie, wsparła Kate i Williama nie tylko mentalnie, ale również od strefy technicznej. Całe spotkanie angielskiej trójki postanowiła uwiecznić Gala.

Obszerną sesję zdjęciową i artykuł poświęcony królewskim daniom, czytelnicy magazynu będą mogli już niebawem zobaczyć w najnowszym numerze dwutygodnika. Zarówno księżna, jak i książę wyszli znakomicie, nie wspominając o prawdziwej królowej kulinariów, jaką jest Mary Berry.