Królowa Elżbieta II OSTRO uderza w Meghan Markle i Harrego. Oto, jak ich nazwała

Harry i Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry oraz królowa Elżbieta II. / foto: YouTube

Meghan Markle i książę Harry tydzień temu podjęli decyzję o wyłączeniu się z rodziny królewskiej. Wczoraj odbyło się specjalne spotkanie z królową Elżbietą II, po którym ta wydała oświadczenie.

Królowa Elżbieta II spotkała się wczoraj m.in. z księciem Harrym. Tematem nagłej narady była oczywiście decyzja pary o opuszczeniu rodziny królewskiej i życiu na własny rachunek.

Meghan Markle i Książę Harry w ubiegłotygodniowym oświadczeniu podkreślili, że chcą przeprowadzić się za ocean i żyć na własny rachunek. Jednocześnie chcieli zachować przywileje, takie jak ochrona rodziny królewskiej i tytuły książęce.

Po wczorajszym oświadczeniu Królowej Elżbiety II wszystko stało się już jasne. Para dostała pozwolenie na opuszczenie Wielkiej Brytanii, z zachowaniem okresu przejściowego, w którym będą mieszkać na zmianę w Zjednoczonym Królestwie i Kanadzie.

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry’ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. (…). Uzgodniono zatem, że nastąpi okres przejściowy, w którym para książęca Sussex będzie spędzać czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii – czytamy w oświadczeniu Królowej Elżbiety II.

Wydaje się jednak, że para straci tytuły księcia i księżnej Sussex. W oficjalnym oświadczeniu, jak widać już wyżej, królowa Elżbieta II nazywa ich po imieniu. Coś takiego w dokumencie tej wagi nie może być kwestią przypadku. Wydaje się zatem, że ceną za życie za oceanem będzie pożegnanie się także z tytułami książęcymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here