Krzysztof Ibisz wkręcił swoją ex do TVN-u, teraz zobaczymy ją w “Na Wspólnej”. Kogo zagra Anna Nowak-Ibisz?

Anna Nowak-Ibisz/Instagram

Anna Nowak-Ibisz rozpoczynała karierę w niemieckich produkcjach. W Polsce usłyszano o niej dopiero po ślubie z Krzysztofem, znanym prezenterem, który odniósł sukces w show biznesie i jako jeden z nielicznych utrzymuje się na pozycji.

Anna Nowak-Ibisz jest z wykształcenia aktorką, ale mało kto o tym wie, ponieważ dziennikarz raczej nie pokazywał jej publicznie. Na salony weszła dopiero, gdy stała się prowadzącą “Pani Gadżet”. Teraz wygląda na to, że była żona Ibisza na stałe wpisała się w ramówkę TVN Style. Już dziś premiera 18. sezonu tej produkcji.

Jednak Ani wciąż mało. Dziennikarstwo nie jest dla niej wystarczająco satysfakcjonujące. Postanowiła wrócić do wyuczonego zawodu aktora. Tym samym dołączyła do obsady serialu “Na Wspólnej”. Nowak-Ibisz wcieli się w rolę złej kobiety. Jej bohaterka będzie starać się rozbić małżeństwo Anety (Dorota Krempa) i Darka (Michał Mikołajczak).

Czy to odpowiedni rola dla kobiety po rozwodzie? W sumie od samego początku nie chciała małżeństwa. Widziała w nim tylko problemy i jak twierdziła – zobowiązania finansowe. Nowak-Ibisz nigdy nie marzyła o białej sukni, a sam ślub uważała za niepotrzebny rytuał. Zawsze preferowała związki bez zobowiązań. Produkcja serialu chyba trafiła w dziesiątkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here