Kultowy serial “Przyjaciele” wraca na ekrany! “(…)Ten na 25. rocznicę” [FOTO]

Friends
Friends/https://www.instagram.com/friends/?hl=pl

Już 24 października będzie miała miejsce kinowa premiera popularnego serialu sprzed lat “Przyjaciele”. W ten sposób zostanie uczczone 25 lecie sitcomu, który był emitowany od 1995 przez dziewięć lat. W kinach pojawi się jako film składający się z odcinków specjalnych pt. “Przyjaciele. Ten na 25. rocznicę”.

Fabuła skupia się na perypetiach grupy przyjaciół mieszkających na Manhattanie. Gwiazdorską obsadę tworzą Jennifer Aniston, która wciela się w rolę Rachel Green kelnerki i wielbicielki mody, która z czasem zaczyna pracę u znaczących projektantów. Courteney Cox jako Monica Geller pracuje w branży kulinarnej i obsesyjnie dba o porządek. Lisa Kudrow przybliża nam postać Phoebe Buffay- ekscentrycznej kobiety o rozmaitych zainteresowaniach.

Najlepsza i najprostsza rola przypada aktorowi Matt’owi LeBlanc, ponieważ Joey Tribbiani również jest aktorem w operze mydlanej. Matthew Perry gra Chandler’a Bing’a pracującego w korporacji, w dziale zarządzania. Przez dłuższy czas jego przyjaciele nie są wstanie konkretnie stwierdzić czym się zajmuje, dlatego też pada obiektom drwin. David Schwimmer wciela się w paleontologa Ross’a Geller’a, starszego brata Moniki. Tej postaci chyba możemy najbardziej współczuć, bo ma najmniej szczęścia.

Od lat 90. serial wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Fani wciąż nie mogą uwierzyć, że sławny komediowy sitcom zakończył się w 2004 roku. Zdruzgotani miłośnicy perypetii ,,Przyjaciół” wciąż proszą o kontynuację. W internecie pojawiły się nawet zwiastuny zapowiadające kontynuację serii. Jednak producenci i aktorzy kategorycznie zaprzeczyli. Nie będzie żadnej kontynuacji, do kin trafią jedynie odcinki specjalne.

View this post on Instagram

He always does, right?

A post shared by Friends (@friends) on

View this post on Instagram

#MondayMood

A post shared by Friends (@friends) on