Lewandowscy apelują do swoich fanów. Oboje mają na sobie maseczki [FOTO]

Anna i Robert Lewandowscy. Foto: Instagram/annalewandowskahpba
Anna i Robert Lewandowscy. Foto: Instagram/annalewandowskahpba

Lewandowscy apelują do swoich fanów w czasie epidemii koronawirusa. Ania i Robert zamieścili w sieci zdjęcie, na którym oboje są w maseczkach. Najważniejsze jest jednak przesłanie.

Lewandowscy apelują do swoich fanów na Instagramie. Para zdecydowała się wykorzystać swoją popularność w sieci, aby dotrzeć do jak największej liczby osób.

O co dokładnie chodzi? Otóż Lewandowscy zdecydowali się prosić swoich fanów, aby zostali w domu w czasie epidemii koronawirusa.

– PRZECZYTAJCIE DO KOŃCA

Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24?

My tak, i bardzo nas on poruszył.
Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwzględna pomoc i wsparcie.

O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności.

Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy… Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom.

Jakkolwiek to zabrzmi – mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas.

Zwracam się do moich kochanych obserwujących… Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas.
Zmobilizujcie się i zostańcie w domach

Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę.

Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących, między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story). Dziękuję, że przeczytaliście ten post – napisali na Instagramie.

View this post on Instagram

Zdjęcie nieprzypadkowe (z ogrodu) PRZECZYTAJCIE DO KOŃCA🙏 Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak, i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy… Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi – mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas. Zwracam się do moich kochanych obserwujących… Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach🙏 Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę. Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących 🙏 między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story). Dziękuję, że przeczytaliście ten post❤️ Ann

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on