Meghan i Harry się rozwodzą?! Niepokojące wieści z dworu Windsorów

Czy Meghan i Harry się rozwodzą? Niepokojące wieści z dworu Windsorów. Foto: print screen z YouTube
Czy Meghan i Harry się rozwodzą? Niepokojące wieści z dworu Windsorów. Foto: print screen z YouTube

Czy Meghan i Harry się rozwodzą? Taką informację podał jeden z brytyjskich tabloidów. Co więcej, miał ją nawet potwierdzić Pałac Buckingham.

Wraz z dniem 31 marca Harry i Meghan przestaną pełnić obowiązki członków rodziny królewskiej. Taką wiadomość przekazał rzecznik pary książęcej. Co więcej, pojawiły się też doniesienia, że Meghan i Harry się rozwodzą.

Wiadomość o rezygnacji pary książęcej z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej pojawiła się na początku roku. Wywołała ona ogromne kontrowersje. Od tamtej pory Meghan i Harry nieustannie goszczą na okładkach pism plotkarskich.

Teraz “Nowa Idea” donosi, że małżonkowie się rozwodzą. Z takiego obrotu sprawy bardzo niezadowolona ma być królowa Elżbieta II. Jej zdaniem, na dworze w ostatnim czasie było zbyt wiele skandali.

– Królowa bardzo denerwuje się związkiem Harry’ego i Meghan – nowa sytuacja, w której się znaleźli, wywiera na nich dużą presję, muszą pracować, by pozostać razem. Elżbieta powiedziała im, że muszą pracować nad swoim małżeństwem w Kanadzie i postawić się na pierwszym miejscu, ponieważ monarchia nie jest w stanie znieść więcej dramatów – mówi tabloidowi anonimowy informator.

Już niedługo przekonamy się, czy doniesienia te są prawdziwe. Miejmy nadzieję, że Harry i Meghan będą dalej cieszyć się wspólnym życiem, a nie przeżywać rozstanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here