Michał Cessanis “elitą” intelektualną naszego kraju. Wysokie aspiracje kochanka Pawła Rabieja [FOTO]

Michał Cessanis/Instagram

Michał Cessanis to typowy celebryta – znany z tego, że jest znany. Jak widać od zarania dziejów, zarówno kobiety jak i mężczyźni wykorzystują pozycję kochanka, czy kochanek, by zaistnieć. Na warszawskim podwórku jesteśmy świadkiem współczesnego nepotyzmu i zbyt wysokiego ego.

Michał Cessanis zaczął pojawiać się w mediach i bywać na salonach tylko dlatego, że jego partner objął urząd wiceprezydenta Warszawy. Dopiero po ogłoszeniu wyników, zaczęto zapraszać modną parę do programów telewizyjnych, m.in. do “Dzień dobry TVN”.

Cessanis z wykształcenia jest muzykoterapeutą. Próbował również swoich sił w prasie. Na dzień dzisiejszy jest zastępcą redaktora naczelnego “National Geographic Traveller”. Mężczyzna odnajduje się w tej pracy, gdyż jego pasją są podróże.

Partner Rabieja ostatnio namawiał społeczeństwo do wzięcia udziału w wyborach. Na swoim Twitterze napisał:

“Należę do intelektualnej elity tego kraju. I nigdy nie będę stał po stronie władzy ani żadnego prezesa. I będę czytał książki jakie chcę i oglądał filmy jakie chcę. I będę myślał tak jak chcę. Idzie na wybory bo inaczej stracicie wybór!”

Mężczyzna musiał się zmierzyć z falą krytyki. Prześmiewczych komentarzy było na tyle dużo, że Cessanis postanowił usunąć wpis. Biorąc pod uwagę jego wszystkie osiągnięcia to największym jest chyba romans z politykiem.