Namiętny pocałunek w Love Island: Mikołaj pokazał na co go stać. Wyspa orgii niebawem się rozkręci

Mikołaj i Sylwia/Love Island/Instagram
Mikołaj i Sylwia/Love Island/Instagram

Mikołaj i Sylwia zostali wytypowani przez widzów do randki w ‘Wyspie miłości’. Już od początku między parą iskrzyło, jednak nikt się nie spodziewał takiego obrotu wydarzeń. Mikołaj ewidentnie skorzystał na błędzie Bartka. Choć doradzał koledze, by ten starał się o dziewczynę do samego końca, chyba ich związek nie był mu t na rękę.

Mikołaj zabrał Sylwię na randkę. W rozmowie zdecydowanie przeważała dziewczyna i jej gadulstwo. Jednak Mikołaj umiejętnie zamknął jej usta. Telewidzowie byli świadkiem bardzo namiętnego pocałunku. Oboje nie mieli żadnych obiekcji.

Bez zbędnych ceregieli, Mikołaj przeszedł do działania. Jednak nie do końca spodobało się to wszystkim internautom. Na profilu programu część z fanów formatu stwierdziła, że Mikołaj reprezentuje o wiele niższy poziom od Sylwii. Innym natomiast nie spodobała się nadmierna gadatliwość Islanderki.

Teraz wszyscy czekają na przeparowania i są ciekawi, co wyniknie z randki tenisisty i tancerki. Dzięki aplikacji, widzowie sami mogą lekko skomplikować życie singlów. Kolejny odcinek już dziś o 22:15 w Polsacie.