Natalia Kukulska ponownie na ślubnym kobiercu. Piosenkarka powie “tak” w Las Vegas

Natalia Kukulska/Instagram

Natalia Kukulska swoją karierę rozpoczęła już jako mała dziewczynka. Potem kilka hitów i związków, aż po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu. Szczęściarzem, któremu przyrzekła miłość i wierność aż po grób, był Michał Dąbrówka. Parę połączyła wspólna pasja – muzyka.

Natalia Kukulska od lat marzyła o ślubie w Las Vegas. Miał być szalony i spontaniczny. Już w 1999 roku to właśnie w stolicy hazardu chciała wypowiedzieć słowa przysięgi swojemu pierwszemu mężowi. Nie mogła jednak tego zrobić ze względu na stan zdrowia babci.

Postanowiła wrócić z narzeczonym do Polski i zorganizować tradycyjną ceremonię. Teraz po 20 latach marzenia powróciły ze zdwojoną siłą. Kukulska i Dąbrówka postanowili odnowić śluby i tym razem zrobić to tam, gdzie narodziła się ich miłość – w USA.

Małżonkowie podeszli poważnie do tematu i już planują swoją podróż. Chcą wrócić do miasta, które połączyło ich na zawsze. Para nie poinformowała o tym znajomych. Najprawdopodobniej chcą polecieć sami, bez pompatycznego przyjęcia i niepotrzebnego spędu. Ten dzień ma być tylko dla nich, jak wtedy przed dwudziestu laty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here