Neonowe Viki Gabor i Cleo z Dawidem Kwiatkowskim. Szykuje się jakiś hit z udziałem gwiazd Eurowizji i amanta młodego pokolenia?!

Cleo, Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski/Fot. Instagram

O Viki Gabor w niedzielę usłyszała cała Europa, gdy nastoletniej Polce udało się wygrać konkurs Eurowizji Junior 2019. Cleo nie stanęła nawet na podium edycji dla dorosłych, ale miała przyjemność reprezentować swój kraj. O “podopiecznej” Donatana również było głośno, a to za sprawą dość wyzywającej stylizacji, jaką wybrała na ten wyjątkowy dzień. Dawid Kwiatkowski zainteresował się utalentowanymi koleżankami z branży. Muzyczne trio wstawiło wspólne zdjęcie na Instagrama, czyżby to była zapowiedź?

Zarówno Wiktoria Gabor jak i Cleo reprezentowały Polskę podczas konkursu Eurowizji. Pierwszej udało się pobić wszystkich rywali i osiągnąć szczyt kwalifikacji. Niemniej jednak obie budziły niesamowite emocje pośród rodaków, którzy z zapartym tchem, śledzili tabelę głosowania poszczególnych krajów.

Zwycięstwo Viki, która zapewniła organizację przedsięwzięcia na terenie PR drugi raz pod rząd, obiegło cały kontynent. Jak widać informację z radością przyjął Dawid Kwiatkowski, bożyszcze pokolenia Gabor. Entuzjazm chłopaka mógłby owocować wspólnym projektem muzycznym całej trójki, co poniekąd sugeruje wspólne zdjęcie piosenkarzy.

Choć Cleo skupiła się głównie na neonowych stylizacjach obu artystek, być może między wierszami chciała zaalarmować fanów, by byli gotowi na prawdziwą “bombę”. Z pewnością trio tego zespołu byłoby nie lada sensacją w show biznesie. Dwie obdarzone wyjątkowym głosem piękności i on – amant polskich nastolatek – Dawid Kwiatkowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here