Niespodzianka w Big Brother. Wielki Brat zaskoczył Martynę! Dziewczyna się rozpłakała i zakochała się po raz drugi w jednym mężczyźnie [VIDEO]

Martyna Lewandowska/Instagram

Martyna Lewandowska unika konfliktów. Uchodzi za lubianą wśród pozostałych mieszkańców. Wszystkie jej nominacje były karne, które odgórnie sadzały ją na ławie zagrożonych. Dziewczyna cierpliwie i spokojnie dąży do finału i kroczy po główną nagrodę.

Format “Big Brother” nie szczędzi niespodzianek. Widzowie narzekali na scenariusz, nudę w porównaniu z pierwszymi edycjami, gdzie ci ludzie byli świeży i interesujący. Nie starali się zrobić czegokolwiek, by ktoś o nich napisał w kolejnym numerze jakiegoś brukowca. Co śmieszne i tak pisali.

Choć nielicznym udało się zrobić i utrzymać się na wysokiej pozycji w polskim show biznesie, największe nazwiska są dalej wspominane przez telewidzów ze wzruszeniem. Dzisiejsze postacie również mają na to szanse, zwłaszcza Martyna. Dziewczyna wyróżnia się urodą i nietuzinkowych charakterem.

Do domu Wielkiego Brata wchodzi przystojny mężczyzna, który w stu procentach jest w typie Martynki. Dziewczyna jest oszołomiona i zauroczona. Po chwili jednak uświadamia sobie, że to Rafał – jej chłopak i największa miłość życia. Widać było wzruszenie nie tylko u Lewandowskiej, ale również u pozostałych mieszkańców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here