Oliwka z Love Island prosi o lajki sukienki. Dziewczyna chce poczuć się doceniona przez fanów. Kompleksy czy reklama?

Oliwia Miśkiewicz/Fot. Instagram

Oliwia Miśkiewicz tuż po opuszczeniu wyspy postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Wraz z Maćkiem, tak jak i pozostali finaliści postanowili zamieszkać razem. U nich była to jednak najtrudniejsza decyzja. Para poznała sie od A do Zet. Ich kłótnie pozwoliły im na dotarcie się i rozkwit prawdziwej miłości.

Mówią, że serce nie sługa, a kilometry nie mają znaczenia. Jednak mimo wszystko, kiedy poznajesz tę właściwą osobę, z którą mieszkać, sypiasz i zwyczajnie funkcjonujesz przez kilka tygodni pod kamerami i chcesz to kontynuować, ciężko raptem ograniczyć się do jednego weekendu widzenia na miesiąc.

Oboje wiedzieli, że to nie przetrwa. Tak też sugerowali fani, jeszcze podczas trwania reality show. MAciek postanowił pójść za głosem serca i przeprowadzić się do Londynu. Przez natłok spraw, para była tą, która najmniej relacjonowała swoje życie na Instagramie.

To była tylko kwestia czasu, jak zapewniali obserwujących. Nie kłamali, bo już pojawia się coraz więcej wspólnych zdjęć, nawet takich, które były wykonane jeszcze w programie “Love Island. Wyspa miłości”.

Oliwka pochwaliła się ostatnio pamiątkową fotografią z wielkiego finału z pytaniem do internautów, czy podobała im się jej sukienka. Fani nie szczędzili komentarzy, nie tylko pozytywnych. Dodatkową atrakcją jest możliwość wygrania kreacji. By wziąć udział w konkursie, należy oznaczyć i skomplementować dwie dowolne koleżanki. Wyniki konkursu już jutro o 20.30.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here