Ona z Love Island, on z Big Brothera. Zszokowani internauci nie mają wątpliwości: ta para miała kiedyś romans

Oliwia Miśkiewicz i Kamil Lemieszewski/Instagram

Fani obu popularnych reality show dwóch konkurencyjnych stacji nie mogą w to uwierzyć. Cały Internet zwrócił się ku dwóm najbardziej rozpoznawalnych uczestnikom jesiennych formatów. Znalezione zostało dość dwuznaczne zdjęcie singielki z “Love Island” i chłopaka z “Big Brothera”.

Oliwia z “Love Island” i Kamil z “Big Brothera” – to właśnie im jest przypisywany romans. Fani obojga celebrytów doszukują się dowodów, jakoby kiedyś mieli oni tworzyć parę. Do Internetu wypłynęło zdjęcie, na którym pozują w dość dwuznacznej pozycji. Z fotografii bije namiętność, miłość i pożądanie.

Lemieszewski bardzo różni się od pozostałych partnerów Islanderki, których jak dotąd wybierała na wyspie. Jaki faktycznie jest jej typ i czy faktycznie, któryś z singli mógłby konkurować z uczestnikiem “Big Brothera”, określanego mianem “człowieka orkiestry”?

Ze względu na zawód Oliwii i Kamila, mogła to być tylko sesja, jednak internauci sugerują coś poważniejszego. Spekulują, że skoro Lemieszewski mieszkał w Londynie i to właśnie tam próbowała zrobić karierę Islanderka, być może byli razem.

Według fanów mieli oboje wyjechać i rozwijać się w modelingu. Gdy zrozumieli, że tak łatwo nie wejdą na szczyt, postanowili wykorzystać popularność zdobytą dzięki programom, w których biorą udział. Zarówno Oliwka, jak i Kamil mają charyzmę i są najbardziej kojarzonymi postaciami ze swoich show. Czy to mógłby być przypadek?

Być może oboje to sobie zaplanowali. Wrócą do Polski na kilka miesięcy, zrobią medialną karierę, wygrają pieniądze i wrócą do Wielkiej Brytanii, bądź będą działać w rodzimej branży modelingu. Czy taka historia jest prawdopodobna?