Pearl Jam wstąpią w Polsce i odwiedzą cztery festiwale. Gdzie tym razem?

Pearl Jam/ Fot. Instagram

To już pewne! Zespół “Pearl Jam” wyrusza w trasę koncertową po Europie. Łącznie da 13 koncertów. Jeden z nich odbędzie się w Krakowie na TAURON Arenie 13 lipca 2020. Oczywiście nie zabraknie Pixies, IDLES i White Reaper, którzy pojawią się w roli zespołów otwierających koncert.

Ostatnio coraz więcej artystów wybiera Polskę jako kierunek trasy koncertowej. Może dlatego, że mają tu najlepszą publikę i… pierogi, które o dziwo zyskują swoich zwolenników wśród amerykańskich artystów.

“Pearl Jam” to zespół grunge’owy zaliczany do tzw. “Wielkiej Czwórki z Seattle”. Ich europejska trasa rozpocznie się 23 czerwca 2020 roku we Frankfurcie, a zakończy 22 lipca w Amsterdamie. Zespół wystąpi podczas takich festiwali jak: Lollapalooza Stockholm i Lollapalooza Paris, Rock Werchter, a także American Express Presents BST Hyde Park.

Bilety będzie można kupić już 7 grudnia 2019 roku o godz. 11. Wejściówki zdobędziecie za pośrednictwem stron LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Ceny biletów jeszcze nie zostały podane. Dla członków Pearl Jam Ten Club, którzy zarejestrowali się do 1 grudnia 2019 r. rozpoczyna się od 2 grudnia 2019 br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here