Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska pokazali wspólne zdjęcie sprzed 20 lat. Była para podjęła challenge Katarzyny Zielińskiej. Zobacz jak kiedyś wyglądali i się bawili [FOTO]

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska/Instagram/kolaż

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska przez wiele lat tworzyli zgraną parę. Najpopularniejszy związek polskich aktorów niestety nigdy nie został sformalizowany. Owocem tej relacji jest ich syn – Jakub Gąsowski. Chłopak ma już 24 lata i studiuje aktorstwo. Zapowiada się, że pójdzie w ślady rodziców.

Katarzyna Zielińska zapoczątkowała na Instagramie modę na “powrót do przeszłości”. Rzuciła wyzwanie wstawiania zdjęć sprzed kilkunastu lat. Celebryci i fani chętnie podłapali nowy trend i zaczęli dodawać niekiedy kompromitujące fotografie.

W tym momencie Piotr Gąsowski odkopał swoje archiwum jeszcze z czasów romansu z Hanną Śleszyńską. Jak sam aktor twierdzi, zakręciła mu się łezka w oku. Najwyraźniej dobrze wspomina czasy swojego związku z artystką. Co na to jego aktualna partnerka Anna Głogowska?

Gąsowski w przezabawny sposób opisuje zdjęcie z nadzieją, że nie dostanie bury od Śleszyńskiej. Przy okazji żartując, przeprasza swojego syna “za rodziców”. Jak twierdzi, nie pamięta gdzie, kiedy i w jakich okolicznościach zostało ono zrobione, ale jak widać oboje byli wtedy bardzo szczęśliwi.

View this post on Instagram

Cześć moi drodzy! Od jakiegoś czasu zapanował szał na wyciąganie starych zdjęć… przewodzi temu @katarzynazielinska , która zamieściła swoje zdjęcie sprzed lat #zielinachallenge ! Postanowiłem i ja sięgnąć do starych, zakurzonych kartonów … Boże , czego ja tam nie znalazłem !!! Łezka się w oku kręci … Nie wiadomo gdzie zrobione, kiedy i z jakiej okazji ale przynajmniej byliśmy wtedy piękni i młodzi … 😂😂😂Tu z cudną i zdolna Hanią Śleszyńską, która , mam nadzieję się na mnie nie pogniewa…😀😂! To było jakieś 20-25 lat temu! Jest „stylówa”, nieprawdaż ?! Przepraszam naszego kochanego synka, @kuba_gasowski za rodziców !😁😃😂 Ale wiesz , że Cię kochamy!!!😘❤️A rodziców się przecież nie wybiera! 😁Poza tym to było jeszcze zanim się pojawiłeś na świecie!!! Przy okazji „stylówy” dziękuję @maciej_dowbor za zamieszczenie komentarza w swojej dzisiejszej relacji! Jak zwykle przychylna😀👍😀! Postaram się Maciuś Tobie odwdzięczyć 😂😁👍! @hannasleszynska #lovemyfriends #lovemylife #lovemyjob #actor #aktor #stylizacja #lovemaciekdowbor

A post shared by Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official) on