Rewia mody na Plebiscycie Róże Gali. Zobacz, kto został Miss Stylizacji! [GALERIA]

Plebiscyt Róże Gali/Fot. Instagram/Kolaż

Wielka rewia gwiazd podczas jednego z największych wydarzeń medialnych – Róż Gali, miała miejsce w Ufficio Primo. To właśnie tam skupiły się ubiegłej nocy największe polskie gwiazdy w najprecyzyjniej dopracowanych stylizacjach największych projektantów. Niektórym powinęła się noga, część pomyliła plebiscyt z balem przebierańców, ale nie zabrakło też prawdziwych hitów.

W jednym miejscu zebrały się tłumy celebrytów. W jednym miejscu zebrało się więcej znanych nazwisk, niż w obsadzie całkiem niezłej produkcji. Wśród nich pojawili się m.in. Anna Karwan, Gabi Drzewiecka, Lara Gessler, Natalia Siwiec, Joanna Horodyńska, Margaret, Ada Fijał, Patrycja i Grzegorz Markowscy, Sandra Kubicka.

Część kreacji zaparła dech w piersiach. Do nich z pewnością należał outfit Gabi Drzewieckiej, prowadzącej “Big Brother Arena”. Słodka, różowa stylizacja idealnie współgrała z młodą i pełną wdzięku dziennikarką. Furorę zrobiła także prosta sukienka Patrycji Markowskiej, projektu Dawida Wolińskiego. Piosenkarka odebrała nagrodę za wspólną płytę z ojcem – Grzegorzem Markowskim – liderem zespołu “Perfekt”.

Niestety, tym razem nie popisała się znana stylistka Joanna Horodyńska, która zapomniała schować kreacje z Halloween. Margaret postawiła na ogromne, marszczone, bufiaste, opadające rękawy i księżniczkowy krój, przez co niezgrabnie podkreśliła swój nieprzeciętnie niski wzrost. Ada Fijał postawiła na jednolity kolor, ale wbrew pozorom nie miało to nic wspólnego z klasyką. Niebanalny kształt wiązania, kończący się na szyi aktorki odegrał kluczową rolę w finalnym wykończeniu i gdyby nie gryzący się odcień pomadki, Ada byłaby na podium najlepszych stylizacji.

View this post on Instagram

Gala RÓŻE GALI 2019 #magazyngala #różegali2019

A post shared by Madzia_Olo (@madziolo_maniacy) on