Rozenek mocno zaszalała. Wydała fortunę na TO i teraz musi oszczędzać? Całkowicie odstawiła mięso

Perfekcyjna Pani Domu ewidentnie lubi zaszaleć i nie zawsze liczy się z domowym budżetem. Na jej ręku właśnie pojawił się zegarek marki Rolex wart około 70 tysięcy zł. To właśnie dlatego Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła mocne oszczędzanie?

Oczywiście, stwierdzenie że gwiazda postanowiła wraz z całą rodziną przestać jeść mięso z powodów finansowych jest mocno naciągane. Wiadomo, że ani ona, ani jej partner Radosław Majdan nie narzekają na brak środków do życia, a wydatek 70 tys. zł nie stanowi ogromnego ciosu w budżet domowy. Co zatem się stało, że gwiazda odmawia sobie oraz reszcie domowników mięsa?

Moi synowie nie jedzą mięsa. Staś zrezygnował z własnego wyboru. Z kolei ulubionymi zwierzątkami Tadka są świnki i nie mógł sobie wyobrazić, że może je jeść. Przez to ja i Radosław też przestaliśmy jeść mięso. I muszę przyznać, że faktycznie czujemy się z tym świetnie – tłumaczy w rozmowie z gazetą Fakt.

Co więcej Perfekcyjna Pani Domu twierdzi, że nie chodzi wyłącznie o cierpienie zwierząt ale także aspekt zdrowotny.

Mięso nie jest dobre. Nie jemy go i świetnie się z tym czujemy. Powiem więcej, nawet moi rodzice przeszli na wegetarianizm. Choć mama na początku nie była zachwycona, już przyzwyczaiła się do warzywnych pasztetów – dodaje.

View this post on Instagram

Jestem milionerką😂😂😂 a mówią że pierwszy milion trzeba ukraść😂 kochani bardzo, bardzo Wam dziękuje❤️❤️❤️ dziękuje, że jesteście, że mnie wspieracie, że krytykujecie, że dzielicie się ze mną swoimi historiami i swoim życiem. Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie, a ja Was wszystkich po prostu uwielbiam🤗😘🤗😘🤗 Kochani dajcie się porozpieszczać 😁 od jutra, przez kilkanaście dni, będę rozdawać Wam prezenty 🎀🧸💄Codziennie rano wrzucę zdjęcie niespodzianki, a pod nim instrukcje udziału, to nie będzie nic trudnego😉😁 przecież macie się świetnie bawić 😁 będą to rzeczy o które często pytacie mnie w komentarzach💪 srebrna strzała Radzia nie bierze udziału w tej imprezie 😉😂 mam nadzieje, że ta zabawa będzie się Wam podobać 🧚‍♀️ całusy kochani ❤️❤️❤️❤️ i do jutra 🤗😁🥂

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Źródło: Fakt.pl / NCzas.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here