Sandra Kubicka w ogniu krytyki. Jak tak można potraktować małego psiaka? [FOTO]

Sandra Kubicka/Instagram

Modelce, Sandrze Kubickiej zamarzył się czworonożny przyjaciel. Udało jej się zaadoptować psa od swojej koleżanki z show biznesu Joanny Opozdy, której popularność zapewniła rola w “Pierwszej miłości”. Aktorka jest wstrząśnięta nieodpowiedzialnym zachowaniem Kubickiej.

Joanna Opozda spędziła urlop we Włoszech, gdzie na swojej drodze spotkała zaniedbanego psa. Właściciele nie szanowali czworonoga, źle go traktowali i grozili, że utopią zwierzę. Aktorka nie zastanawiała się zbyt długo i postanowiła go zabrać.

Od razu wrzuciła do sieci informację o psiaku, który szuka domu. Odezwała się do niej Sandra Kubicka. Dziewczyna poprosiła, by Opozda przywiozła jej go do Warszawy. Pies przeleciał całą Europę do swojej nowej pani. Ta jednak zmieniła zdanie i pozbyła się “kłopotu”.

Fortuna, tak wabił się adoptowany zwierzak – została oddana komuś innemu. Modelka nie chce podać tożsamości nowej właścicielki. Joanna Opozda jest ciekawa stanu zdrowia pupila, jednak Kubicka utrudnia kontakt. Zdeterminowana aktorka prosi internautów o pomoc.

Sandra nie zamierza pomóc w sprawie, a swoje zachowanie tłumaczy złożoną obietnicą. Ponoć osoba, która aktualnie zajmuje się czworonogiem, nie życzy sobie kontaktu, chce zachować pełną anonimowość. Czy ta sytuacja wpłynie na sympatię widzów “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i modelka pożegna się z programem?

View this post on Instagram

Meluzynaaa.. Meluzynaaaaa 😼

A post shared by SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka) on

View this post on Instagram

🦢

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda) on