Sekret Meghan Markle. Dlaczego nosi trzeci pierścień obok obrączki i pierścionka zaręczynowego?

Księżna Meghan Markle i książę Harry. Foto: instagram/sussexroyal
Księżna Meghan Markle i książę Harry. Foto: instagram/sussexroyal

Meghan Markle (38 lat) jest żoną księcia Harry’ego (35 lat) i księżną Sussex. Jak wiele osób w związkach małżeńskich, przez większość czasu nosi swoją obrączkę i pierścionek zaręczynowy, ale ostatnio zauważono trzecią obrączkę na serdecznym palcu księżnej. Co to znaczy?

Meghan Markle powiedziała „tak” księciu Harry’emu podczas ceremonii w zamku Windsor w dniu 19 maja 2018 r. Otrzymała piękną obrączkę ślubną, która uzupełniła specjalnie dla niej wykonany pierścionek zaręczynowy. Dlaczego teraz zaczęła nosić trzeci pierścionek?

Kiedy książę Harry oświadczył się księżnej, podarował jej piękny pierścionek zaręczynowy. Zaprojektowany przez Harry’ego pierścień miał centralny klejnot z Botswany i dwa diamenty po obu stronach, które należały wcześniej do ​​księżnej Diany, matki Harryego.

Pierścień z trzech kamieni jest klasyczny, ponadczasowy i symbolizuje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Kiedy para książęca zawiązała węzeł małżeński, Meghan dostała kolejny oszałamiający pierścień jako obrączkę ślubną.

Jest wykonany z walijskiego złota, które nawiązuje do tradycji innych członków rodziny królewskiej, w tym królowej Elżbiety II i Kate Middleton.

Jednak księżna obnosi się z trzecim pierścionkiem, noszonym nad swoim pierścionkiem zaręczynowym.

Meghan została zauważona po raz pierwszy z nowym pierścionkiem po powrocie z urlopu macierzyńskiego, co wywołało spekulacje, że otrzymała go z okazji urodzenia syna, Archiego Harrisona.

Magazyn Harper’s Bazaar donosi, że pierścień zawiera kamienie narodzin Archiego, Meghan i Harry’ego czyli perydot, szmaragd i szafir. Został zaprojektowany przez jubilera Lorraine Schwartza z pomocą księcia Harry’ego.

Uważa się, że szafiry chronią bliskich przed krzywdą, perydot daje noszącemu moc, a szmaragdy uważane są za symbol odrodzenia i miłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here